روحانی بنی صدر نیست و بنی صدر نمی شود اما او دیگر راه بازگشت ندارد، شاید تا الان می توانست کاستی ها را به گردن دولت گذشته بیندازد اما در دوره دوم دیگر نمی تواند چون دولت گذشته خودش می باشد.

جناب نوبخت؛ آیا آن زمان ارتقای معیشت اولویت بود یا شعارهای پوپولیستی برای رای آوری؟، آن زمان با دادن وعده هایی که سرنوشت نامعلوم دارد اعتماد این قشر رنج کشیده را جلب کرده و رای آنها را کسب کردید حال چه می شود که هنوز یک ماه نشده این سخنان را بر زبان جاری می کنید.

اظهارات دوپهلوی مقامات بانک مرکزی درباره سودهای بانکی و ساماندهی موسسات پولی غیرمجاز، منجر به آن شده است که مردم نسبت به آینده سپرده هایشان حتی در بانکها نگران شوند.

در حالی شاهد افزایش تبعات اسیب های اجتماعی در استان گلستان هستیم که انتخاب یک کارشناس معماری به سمت مدیر کل امور اجتماعی استانداری گلستان خود به عنوان یک آسیب اجتماعی مطرح است.

دونالد ترامپ درست یک روز بعد از انتخابات ایران و بعد از پیروزی حسن روحانی، به منطقه و عربستان سفر کرده است که هدف اصلی این سفر انعقاد قراردادهای تسلیحاتی است که به‌واسطه‌ی ایران‌هراسی تحصیل شده است. او در این سفر به‌دنبال نهادینه کردن موضوع وحشت‌زایی از ایران و کسب منافع آمریکاست.

آرشیو

روز : ماه : سال :