مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه با اشاره به عملکرد و دستاوردهای بنیاد تعاون سپاه در مناظق محروم کشور اظهارداشت: در حوزه ی مناطق محروم رویکرد ما بحث مدیریت زنجیره تامین محصولات استراتژیک است که اصلی ترین مولفه های این طرح عبارتند از کشت محصولات کشاورزی و پرورش دام بوده و ما در این موضوع شروع به فعالیت می کنیم.

به گزارش نیلکوه به نقل از راه دانا؛ سردار مجید خراسانی، با اشاره به عملکرد و دستاوردهای بنیاد تعاون سپاه در مناظق محروم کشور اظهارداشت: در حوزه ی مناطق محروم رویکرد ما بحث مدیریت زنجیره تامین محصولات استراتژیک که اصلی ترین مولفه های این طرح عبارتند از کشت محصولات کشاورزی و پرورش دام است در این موضوع شروع به فعالیت می کنیم.

وی در ادامه اظهارات خود با بیان اینکه در سال 97 دام را بدون دریافت وجه در اختیار دامداران قرار می دهیم بیان داشت: در سال 97 طرح ما این است که دام را بدون دریافت وجه به مردم و دامدارانی که خرده پا هستند در سراسر کشور واگذار کنیم و نظارت های فنی و اقتصادی را در ان ها اعمال کنیم ، در نهایت بعد از اتمام مراحل در دوره 9 ماهه آن دام را در صورت تمایل از دامداران خریداری و حق آنها را به آنها می دهیم.

مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه پاسداران با بیان اینکه 90 طرح تامین محصولات استراتژیک در مناطق محروم کشور است گفت: 90درصد این طرح در مناطق محروم کشور اتفاق می افتد، هم در بحث کشت دانه های روغنی و سایر محصولات و هم در مورد دام و پروراندن دام در تامین محصولات استراتژیک.

سردار خراسانی در خصوص نحوه اطلاع رسانی و ثبتنام مردم در این طرح خاطرنشان کرد: مردم می توانند از طریق سامانه ای که در سال 97 از رسانه ها به آنان اعلام می شود در این طرح ثبت نام کنند؛ ولی فعلا اولویت با کشاورزان و دام دارانی می باشد که حداقل شرایط پرورش و کشت را در کشور دارند.

وی در ادامه یادآور شد: در سال 96 دوره ازمایشی طرح هارا سپری کردیم تا اطمینان صد درصدی از اجرای صحیح پروژه ها در کشور پیدا کنیم و بعد از آن یعنی از سال 97 اقدام به اشتغالزایی با ثبت نام در سایتی که از اوایل سال 97 اعلام می شود می کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :