سید محمد دلبری گفت: دور از انصاف است که همه‌ی چالش های اقتصادی یک دهه‌ی گذشته را گردن دولت سیزدهم بیاندازیم و انتظار داشته باشیم ظرف ۶ ماه مشکلات موروث ۸ ساله برطرف شود، بدیهی است که باید به دولتمردانمان فرصت بدهیم تا برنامه هایشان را اجرایی کنند .

 IMG_0166.JPG

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ سید محمد دلبری امام جمعه در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: دو تا از امانت های بزرگ پیامبر خدا قرآن مجید و عترت و اهل بیت پاک آن حضرت هستند.

 
وی گفت: انسان ها باید تشنه و طالب شب قدر باشند و بفهمند که ماه رمضانی است، روزه و شب قدری است، تا بتوانند از تمام فیوضات شب های قدر استفاده کنند.
 
سید محمد دلبری افزود: در شب قدر ما باید دهانه قلب و دل خودمان را باز کنیم تا بتوانیم از دریای زلال شب قدر حض و بهره لازم را ببریم و بزرگترین تاجی که در ماه رمضان بر سر ما می گذارند تاج درک شب قدر است.
 
حجت الاسلام دلبری گفت: ما نیاز به مقدراتی داریم که هم حاوی خیر دنیا و آخرت باشد و هم باعث شادی و آرامش برای انسان ها باشد.
 
امام جمعه گالیکش گفت: اخیرا دیدیم که در برخی از کشور های غربی به مقام شامخ و مقدس قرآن مجید اهانت کردند، همه‌ی مسلمانان جهان، ملت مسلمان ایران اسلامی، حوزه های علمیه، مراجع عظام، حکومت جمهوری اسلامی و پایه گذاران نظام در همه‌ی سطوح، نخبگان ایرانی از هر دین و مذهب این حرکت زشت را محکوم میکنند.
 
خطیب جمعه گالیکش گفت: اگر نگاهی به شرایط منطقه خصوصا فلسطین و حوادثی که در کرانه غربی رود اردن و غزه در حال وقوع است بیاندازیم به جایگاه واقعی نیروهای مقاومت و ترسی که دشمنان به ویژه رژیم منحوس صهیونیستی از آنها و انتفاضه جدید آنها دارند پی می بریم و کشور های بدبختی که به دنبال عادی سازی روابط با این غده سرطانی بودند هم بدبخت تر شدند.
 
وی افزود: باید مراقب باشیم دشمنان نمی خواهند راهپیمایی روز جهانی قدس به نحو احسن برگزار بشود، فریب وعده وعید های آنها و نوکران داخلی آنها را نخوریم و به وظیفه خودمان به نحو احسن عمل کنیم، اینها خیلی بدبختند و نمی دانند ملت بزرگ ایران اسلامی و همه‌ی مسلمانان جهان امسال هم با تمام توانشان در آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس به میدان می آیند و جواب محکم و دندان شکن خواهند داد.
 
حجت الاسلام دلبری خاطرنشان کرد: ائمه جمعه حامی هیچ دولتی از اول انقلاب نبوده و نیستند و نگاه به عملکرد آنها و فرمایشات مقام معظم رهبری و سخنانی که راجع به دولتمردان مختلف بیان کرده اند ملاک و معیار است، اخیرا در بیانات حضرت آقا رضایت نسبی را از دولت آقای رئیسی دیدیم و شنیدیم و بر همین مبنا عرض میکنم دور از انصاف است که همه‌ی چالش های اقتصادی یک دهه‌ی گذشته را گردن دولت سیزدهم بیاندازیم و انتظار داشته باشیم ظرف ۶ ماه مشکلات موروث ۸ ساله برطرف بشود، بدیهی است که باید به دولتمردانمان فرصت بدهیم تا برنامه هایشان را اجرایی کنند .
 
دلبری بیان داشت: در ماه های گذشته دولت بودجه ای اقتصاد را مدیریت کرده که دخل و خرج آن بر اساس منویات دولت سابق طرح ریزی شده است، وقتی میتوان قضاوت صحیحی از عملکرد دولت سیزدهم داشت که با مدیریت و برنامه ریزی خودش بودجه را به عنوان زیر بنایی ترین سند اقتصادی سالانه تدوین و اجرایی کند.  
 
وی اضافه کرد: دولت قبلی علاوه بر اینکه همه فتنه گران را با خودش همراه کرده بود، همه‌ی آنها را در اواخر دولتش سر کار گذاشت در سراسر کشور و امروزه همین ها هستند که شیطنت میکنند، لذا درخواست همه‌ی من و شما از ریاست محترم جمهور این است هر چه زودتر تکلیف اینها را مشخص کند .
 
IMG_0153.JPG
IMG_0149.JPG
IMG_0151.JPG
IMG_0157.JPG
IMG_0182.JPG
IMG_0188.JPG
IMG_0190.JPG
IMG_0196.JPG
IMG_0209.JPG
IMG_0218.JPG
IMG_0215.JPG
IMG_0201.JPG
IMG_0178.JPG
لازم به ذکر است در حاشیه نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته مهد آدینه جهت بازی و سرگرمی کودکان و سپری کردن اوغات فراغت آنان برگزار و در طول سال ادامه خواهد داشت.
 
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :