آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی فرماندار و بخشداران مرکزی و لوه گالیکش با حضور ویدئو کنفرانسی سیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، احمدی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و محمدی مدیرکل یازرسی استانداری در محل فرمانداری برگزار شد

 photo_2022-04-15_18-06-29.jpg

فرماندار گالیکش در آئین تکریم و معارفه معاون سیاسی فرماندار و بخشداران مرکزی و لوه این شهرستان گفت: در خدمتگزاری به مردم خط‌ و جناح، اصولگرا و اصلاح طلب رنگ و‌ معنایی ندارد، در بروی همه اندیشه‌ها باز است ولی آنچه که مهم است اندیشه جهادی و ولایی در کارهاست که بسیار باارزش است.
 
علی جوان فرماندار شهرستان در این جلسه که با حضور ویدئو کنفرانسی سیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، احمدی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و محمدی مدیرکل یازرسی استانداری در محل فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه فرصت خدمتگزاری به مردم نعمتی محدود است که باید از هر لحظه آن به نحو مطلوب بهره برد، اظهار کرد: معاون فرماندار و بخشداران جدید در امور خود مردم مدار و دلسوز مردم باشند و کار را برای مردم انجام دهند و رضای خداوند را در اولویت اول کار خود قرار دهند و رضای مردم را که رضای خداست در دستور کارشان قرار دهند و مهمتر از همه وام دار و سهم دهنده هیچ یک از افراد و گروه‌های خاص نباشند و صرفا پیرو خط رهبری باشند و خالصانه کار کنند تا مردم از آنها راضی باشند.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان گالیکش خاطر‌نشان کرد: در سلامت و صداقت کار بخشداران سابق هیچ شکی نیست و قطعا اگر شرایط فراهم بود ادامه کار با آنها برای بنده و مجموعه شهرستان افتخاری بود، منتها باید پذیرفت که دولت جدید با رویکردی نو روی کار آمده و تیم جدید با نفرات و تفکرات جدید فعالیت‌های خود را سر و شکل می‌دهد.
 
وی افزود: هر سه نیروی جدید که جهت تصدی در معاونت سیاسی فرمانداری و بخشداری‌های مرکزی و لوه شهرستان انتخاب شده‌اند از افراد شایسته و موجه و بومی هستند و با توجه به شناختی که از آنها سراغ داریم انتظار است با تمام توان برای خدمت صادقانه به مردم و شهرستان تلاش نمایند.
 
وی در خصوص انتخاب بخشدار لوه گفت: مهدی جعفریان بومی منطقه است که سال ها کار جهادی کرده است و با توجه به شناخت مقامات بالادست از ایشان، وی انتخاب مشاوران و معاونین استانداری گلستان برای این پست بود و بنده هم مخالفتی نکردم و نماینده محترم مجلس هم از ایشان حمایت کردند.
 
علی جوان همچنین از همکاری و همراهی اعضای شورای تامین، امام جمعه و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به جهت تایید و حمایت از این سه نیروی جدید قدردانی کرد.
 
گفتنی است جوان فرماندار گالیکش با اهدای لوح تقدیر به یعقوب حاجیلری و کمال ابراهیمی بخشداران سابق مرکزی و لوه این شهرستان از تلاش و فعالیت آنها قدردانی کرد.
 
در پایان این مراسم مصطفی فرامرزی به‌عنوان معاون سیاسی فرمانداری جایگزین مرحوم سید غلامرضا قاضوی معاون فقید فرمانداری شهرستان گالیکش شد.
 
رضا خسروی به عنوان بخشدار بخش مرکزی و مهدی جعفریان (لکزایی) به عنوان بخشدار بخش لوه معارفه شدند.
 
از نکات قابل تامل این مراسم غیبت پر رنگ امام جمعه گالیکش در این مراسم بود.
 
photo_2022-04-15_18-06-48.jpg
photo_2022-04-15_18-06-38.jpg
photo_2022-04-15_18-07-04.jpgphoto_2022-04-15_18-07-01.jpgphoto_2022-04-15_18-06-57.jpgphoto_2022-04-15_18-06-52.jpg
 
photo_2022-04-15_18-07-08.jpg
 
انتهای پیام/

آرشیو

روز : ماه : سال :