حجت الاسلام ایمانی گفت: ماه مبارک رجب، ماه عبادت و بندگی خداوند است و ماه استغفار است

photo_2022-02-25_23-45-30.jpg

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه،حجت الاسلام ایمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا در جمع کارکنان سپاه گالیکش گفت: خداوند به همه موجودات تکالیف داده است به ما انسانها هم تکوینی و هم تشریعی تکالیفی داده است که ما باید در زندگی انجام بدهیم.

ماه مبارک رجب، شعبان و رمضان ماه‌های عبادت و فصل بندگی خداوند است و ماه رجب ماه استغفار است و خداوند تبارک و تعالی گناهان انسانها را می‌بخشد.

همه کارهایی که ما انجام می‌دهیم چه در بعد اجتماعی، اقتصادی، عبادی و ... چقدر خوب است که براساس بیان خداوند متعال باشد و اگر کارهای ما همراه اخلاص باشد ارزش پیدا می‌کند.

اخلاص باید در عمل نمود پیدا کند تا بتوانیم این عبادت و بندگی، انفاق، صدقه و هر کار شایسته و نیک را که انجام می‌دهیم ارزش و اعتبار پیدا بکند.

نمونه بارز آن در زندگی امام خمینی (ره) و زندگی مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) جلوه پیدا کرده است که وجودشان، اعمالشان و همه حرکات و سکناتشان برای خداوند است و آینده نگری و تدبر و تعقل به نظام و انقلاب را داشته و نگاه در انقلاب این موارد را نورانی‌تر و برجسته‌تر می‌کند.

کلید قبولی همه اعمال بواسطه اخلاص در عمل می‌باشد خداوند بصیر است و می‌بیند که ما چکار می‌کنیم در همه کارهای ما، کارهای عبادی، سیاسی، سازمانی و همه اعمالی که انجام می‌دهیم مورد بررسی قرار می‌گیرد و اعمال ما اگر پاک و زلال باشد مورد قبول درگاه حق قرار می‌گیرد.

کسانی که عالم باشند گاهی به هلاکت می‌رسند و می‌بایست عالم بودن همراه با عامل بودن باشد تا انسان سعادتمند گردد و لازمه آن اخلاص است.

photo_2022-02-25_23-45-35.jpg

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :