سید محمد دلبری گفت: دولتمردان ما با کار و تلاش برای رفع مشکلات مردم، زندگی خوب و در شان مردم را برایشان فراهم کنند

IMG_7421.JPG

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ حجت الاسلام دلبری امام جمعه گالیکش در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: عید مبعث جشن نبوت خاتم الانبیاء و جشن بشارت ظهور خاتم الاوصیاء (عج) است . 

سید محمد دلبری بیان داشت: وقتی جاهلیت به اوج ظلمت، نکبت و نحوست خودش برسد، آنجاست که این بعثت الهی شکل می گیرد .

وی افزود: عید مبعث هم عید بعثت آخرین پیامبر خدا و هم جشن بشارت ظهور آخرین اوصیای بر حق آن حضرت است .

دلبری دو علامت اصلی جاهلیت را؛ حاکمیت طاغوت و کنار رفتن مدیر الهی و تغییر ارزش ها دانست و افزود اگر ارزش ها عوض شوند، عوضی ها با ارزش می شوند . 

امام جمعه گالیکش گفت: تنها وسیله ای ک میتواند ما را در مسیر اسلام یاری برساند داشتن تقوای الهی هست و هرچه تقوای بیشتری داشته باشیم تقرب ما در نزد خدا بیشتر خواهد شد .

حجت الاسلام دلبری ضمن بیان ویژگی های ماه رجب، خطاب به نمازگزاران جمعه گالیکش توصیه کرد: از برکات ماه رجب حظ و بهره لازم را ببریم و جزو افرادی باشیم که آن ملک الهی ندای "طوبی الِذّاکِریِن" دهد، خوشا بحال آنان که اهل ذکرند و انشالله شامل حال من و شما هم بشود .

خطیب جمعه گالیکش با اشاره عملکرد چند ماهه اخیر دولت خاطرنشان کرد: با روی کار آمدن دولت مردمی، انقلابی و ولایی آیت الله دکتر رئیسی، امید به آینده در بین مردم مضاعف و مردم امیدوار شدند دولتی سر کار آمده است که مشکلات را برطرف کنند و دشمنان هم ناامید شده که نمی توانند در این دولت خلوت داشته باشند، از طرفی دولتمردان ما وارد حاشیه سازی ها نشدند و با مدیریت جهادی، انقلابی و ولایی به دنبال رفع مشکلات مردم بودند .

سید محمد دلبری گفت: دولتمردان ما باید برای رفع مشکلات مردم کار کنند، مشکلات همه‌ی آحاد مردم را برطرف و یک زندگی بسیار خوب و در شان، نه فقط برای قشری خاص بلکه برای همه‌ی مردم فراهم کنند .

امام جمعه گالیکش گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی هر کجا که ولایت‌مداری، وحدت محوری، مدیریت جهادی و استکبار ستیزی حکم فرما بوده، موفقیت های همه جانبه کشورمان و شکست های دشمنان را شاهد بوده ایم .

حجت الاسلام دلبری آزاد سازی سواحل و حریم رودخانه کرج را یکی از اقدامات خوب دولت دانست که با همراهی ستاد کل نیروهای مسلح و صدا و سیما به یک نهضت فراگیر تبدیل شد . 

وی اضافه کرد: انتظاری که از دولت محترم آقای رئیسی داریم این است که همین جدیّت را در رفع مشکلات مردم، بیکاری، گرفتاری ها، سر و سامان دادن جشنواره فیلم فجر و توجه به راهکارهای کار آفرینی داشته باشند . 

امام جمعه گالیکش با اشاره به سفر غریب الوقوع رییس جمهور در روزهای آتی به استان گلستان گفت: انتظار مردم خوب استان به ویژه این شهرستان رفع مشکلات منطقه بویژه اشتغال زایی در شرقی ترین و محروم ترین شهرستان گلستان در گالیکش است .

IMG_7433.JPG

IMG_7409.JPG

IMG_7406.JPG

IMG_7413.JPG

IMG_7430.JPG

IMG_7424.JPG

IMG_7441.JPG

photo_2022-02-25_16-32-10.jpg

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :