فرماندار گالیکش در اولین جلسه ستاد راهبری و رصد رشد اقتصادی ۸ درصدی گالیکش گفت: ایجاد فرصت شغلی بهترین راه برای دستیابی به رشد اقتصادی ۸ درصدی در گالیکش است

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ علی جوان حاذق‌خواه در اولین جلسه ستاد راهبری و رصد رشد اقتصادی ۸ درصدی #گالیکش گفت: مهمترین راهکار جهت دستیابی به رشد اقتصادی ۸ درصدی در شهرستان #گالیکش ایجاد فرصت‌های شغلی برای شهروندان جویای کار است.

وی اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف و برنامه‌های مهم دولت در بودجه ۱۴۰۱ تعیین رشد اقتصادی و تلاش برای تحقق ۸ درصد رشد نشانه گذاری شده و البته کمک به توسعه پایدار در مناطق مختلف است، لذا بر این اساس باید سهم هر یک از دستگاه‌ها برای رسیدن به این رشد اقتصادی مشخص شود.

IMG 20220222 143341 056

فرماندار گالیکش افزود: دولت مردمی سیزدهم سعی بر آن دارد که با طراحی طرح‌های اقتصادی، زیرساخت‌های لازم برای این الزام و در نتیجه اشتغال‌زایی در سطح کشور را فراهم نماید.

گفتنی است در این جلسه اعضای ستاد نظرات و راهکارهای پیشنهادی خود را در جهت کمک به تحقق رشد اقتصادی شهرستان ارائه کردند و در همین راستا مصوبات اولیه این ستاد نیز جهت اجرا و پیاده‌سازی تنظیم شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :