حجت الاسلام دلبری گفت: ما هیچ وقت شهدای واقعه ۱۲ دی گالیکش را که در مقابل طاغوت ایستادگی کردند را فراموش نمیکنیم

 jalaln281.jpg

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ حجت الاسلام والمسلمین سید محمد دلبری امام جمعه گالیکش در آیین غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای ۱۲ دی سال ۱۳۵۷ شهرستان گالیکش گفت: بندگان صالح خدا در زمان ما شهدای ما هستند، خصوصا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که این اولین ویژگی ایشان بود .

وی اضافه کرد: شهید سلیمانی عبد صالح و سردار بزرگ سپاه اسلامی بود که با جهاد در راه خدا، اخلاص و ایثارگری واقعی را که از خود نشان داد به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت رسید .

امام جمعه گالیکش خاطر نشان کرد: مجاهدت های حاج قاسم سلیمانی در راه خدا از دوران دفاع مقدس، دوران فرماندهی سپاه قدس تا لحظه‌ی شهادت، هیچ گاه فراموش نمی شود .

سید محمد دلبری اظهار داشت: برخی از ما مسئولین گرفتار پست و مقام، درجه، حقوق و مزایا شده ایم، ولی حاج قاسم سلیمانی از این مسائل جدا بود و برای اینها کار نمیکرد .

وی با بیان این مطلب که ۴۲ سال است که از شهادت شهدای واقعه ۱۲ دی سال ۱۳۵۷ شهرستان گالیکش در مقابل طاغوت میگذرد گفت: ما آنان را فراموش نکرده ایم و هرساله در کنار مزار آنها وظیفه خود که تجدید بیعت با شهدا است را انجام میدهیم .

حجت الاسلام دلبری یادآور شد: تاریخ ما، مردم و جوانان ما ۹ دی، فتنه ۸۸ و فتنه گران را هیچ گاه فراموش نمیکنند و آن چیزی بود که دشمنان خارجی و فریب خوردگان داخلی آمدند به قصد براندازی نظام ورود پیدا کردند غافل از اینکه این مردم حماسه ای رو شکل داده و در دهان شما می کوبند .

امام جمعه گالیکش اذعان داشت: ۴۲ سال است که این عزیزان رفته اند، ۹ دی همیشه خواهد بود و آبروی فتنه گران برای همیشه خواهد رفت، و ولایت و ولی فقیه همیشه با حضور ما مردم و نیروهای انقلابی، وحدت و طواف دائم حول محور ولایت فقیه نورانی تر خواهد شد .

jalaln282.jpg

jalaln283.jpg

jalaln284.jpg

jalaln285.jpg

jalaln286.jpg

jalaln287.jpg

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :