حجت الاسلام والمسلمین کیایی گفت: این مردم بودند که در ۹ دی با بصیرت، راهبری و هدایتگری امام خامنه ای (مدظله العالی) بساط فتنه و فتنه گران را جمع کردند

 jalaln261.jpg

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ حجت الاسلام والمسلمین کیایی رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گلستان در همایش بصیرت فاطمی شهرستان گالیکش با اشاره به وقایع حماسه ۹ دی ماه سال ۸۸ گفت: هدف دنیای استکبار و عاملین فریب خورده داخلی آنها دو قطبی کردن کشور و استهاله نظام بود.

وی از عوامل پیدایش حماسه مردمی ۹ دیماه را بصیرت مردم، شور و شعور عاشورایی و درس ولایتمداری مکتب اهل بیت (ع) و راهبری و هدایتگری ناخدای کشتی انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) را نام برد و خاطر نشان کرد: این مردم بودند که با بصیرتی که داشتند به میدان آمدند و بساط دشمنان را جمع کردند .

رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گلستان تنها راه سعادتمندی و عاقبت بخیری را قدم برداشتن در مسیر ولایت دانست و عنوان کرد: کسانی که در این راه قدم برداشتند وفاداری به ولی فقیه را از شهدای عرصه ی کربلا آموخته بودند و توانستند بساط فتنه و فتنه گران را برای همیشه در ۹ دی جمع کرده و نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند .

وی خاطر نشان کرد: رهبری حکیمانه ولی فقیه زمانمان بود که ما را هدایت کرد، راه را نشانمان داد، همراهی و همدلی بین مردم ایجاد کرد و ما باید قدر این هیمنه نظام و نعمت را بدانیم .

حجت الاسلام کیایی در پایان اظهار کرد: ما امروز جایگاه و امنیت خود را مدیون خون شهدای عزیز هستیم، که وصایای آنها نشانگر ولایتمداری، وفای به عهد، انسانیت و عبودیّت آنها است، لذا شهادت هنر مردان خداست و شهدا هنرمند بودند.

jalaln265.jpg

jalaln262.jpg

jalaln264.jpg

jalaln263.jpg

photo_2020-12-28_12-55-10.jpg

photo_2020-12-28_15-27-18.jpg

 

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :