فرماندار گالیکش در نشست با مسئولین روابط عمومی ادارات و نهادهای این شهرتان و خبرنگاران شرق گلستان اظهارات خلاف واقع ی مطرح کرده که از استاندار گلستان انتظار است تا دستور تشکیل جلسه اثبات اظهارات خلاف واقع فرماندار گالیکش را صادر کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " ۲۷ اردیبهشت‌ماه امسال به مناسبت روز جهانی ارتباطات و اطلاع‌رسانی علی‌اصغر میرزایی فرماندار گالیکش نشستی با روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای این شهرتان و خبرنگاران شرق گلستان برگزار کرد تا افاضاتی در این خصوص داشته باشد.

به گفته حاضرین در این جلسه در عین ناباوری میرزایی در ماه مبارک رمضان و در ایام لیالی قدر؛ اخلاق را زیر پا گذاشته و یک‌سوم سخنرانی خود را به تخریب خبرنگاری می‌پردازد که در جلسه حضور نداشته است.

موضوعی که با اعتراض یک نفر از خبرنگاران گالیکشی حاضر در جلسه روبرو شده و یک نفر از نیروهای روابط عمومی حاضر در جلسه نیز به وی متذکر می‌شود که این روز برای آن‌هاست و پرداختن به مسائل خبرنگاران را به ۱۷ مردادماه روز خبرنگار موکول کند.

میرزایی به این مقدار بسنده نکرده و در ادامه اظهارات خلاف واقع خود انسانیت را نیز زیر پا می‌گذارد و در خصوص برخی از افراد خانواده این خبرنگار که هیچ ارتباطی با وی ندارد هم اظهارنظر کرده و به تخریب بی‌پایه و اساس خود ادامه می‌دهد.

فرماندار گالیکش در پایان سخنان خود در این بخش به طرز متوهم گونه‌ای اقدام به نتیجه‌گیری و نسبت‌های خلاف واقع به خبرنگار غایب در جلسه می‌کند.

فرماندار گالیکش که به شکل ماهرانه‌ای خبرنگاران را در این سخنرانی وقیحانه با خود همراهی می‌کند مدعی می‌شود که برای تمامی اظهارات خلاف واقع اش سند دارد و حاضر است تمامی حاضرین در این جلسه را در جلسه‌ای دیگر جمع‌آوری کرده و به اثبات آن بپردازد.

حال از استاندار گلستان درخواست پیگیری موضوع را داریم تا دستور تشکیل جلسه‌ای با شرکت حاضرین در جلسه ۲۷ اردیبهشت‌ماه فرمانداری گالیکش با همراهی خبرنگاری که در این جلسه تخریب‌شده است را صادر کند تا فرماندارش در شهرستان گالیکش بلکه بتواند به اثبات اظهارات خلاف واقع خود بپردازد که در غیر این صورت برابر قانون با وی برخورد شود.

گفتنی است پیگیری قانونی اظهارات خلاف واقع میرزایی فرماندار گالیکش در مجامع قضایی برای این خبرنگار محفوظ است.

آرشیو

روز : ماه : سال :