معاون سیاسی فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی شهرستان گفت: جامعه سالم را باید در عمل به فرهنگ و سبک زندگی اسلامی-ایرانی جستجو کرد و تحقق آن دور از انتظار نیست.

به گزارش نیلکوه؛ سید غلامرضا قاضوی اظهار کرد: رسیدن به جامعه سالم انتظاری همگانی است که برای تحقق آن باید همه عوامل و مجموعه‌های کاری مرتبط و مؤثر در مسیر فرایند انجام کار قرار گیرند و با اجرای درست، مطلوب و بموقع شیوه‌نامه‌های آگاهانه رسیدن به هدف را در کوتاه‌ترین زمان ممکن محقق نمایند.

قاضوی با اشاره به اداره جامعه در شرایط مطلوب بیان کرد: رسیدن به جامعه سالم نیازمند اجرای دقیق شاخص‌های تعریف شده و عملکردی درست در چارچوب شرح وظایف و شرح خدمات فردی و عمومی است که می‌بایست توسط آحاد جامعه و دستگاه‌های متولی و مرتبط در زمان و مکان مناسب انجام شود.

وی خاطرنشان کرد: سلامت جامعه در شرایط کنونی از ضرورت‌های اساسی برای رشد و توسعه آبادانی کشور است که ایجاد نظم و امنیت همه جانبه را به ارمغان خواهد آورد و مردم شریف ایران اسلامی در شرایط بیماری کرونا با همراهی و همدلی و مساعدت همه‌جانبه توانستند نقش‌آفرین در کشور و افتخاری در دنیا باشند که به فرموده مقام معظم رهبری در بحث بیماری منحوس کرونا خوش درخشیدند.

آرشیو

روز : ماه : سال :