فرماندار گالیکش در نشست با مسئولان روابط عمومی دستگاه‌ها و نهادهای این شهرستان گفت: علاقمندی، تخصص و برخورداری از تجهیزات بروز و ابزار مدرن، لازمه یک روابط عمومی پویا و موفق است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی با اشاره به اینکه ارتباط مستمر بین دستگاه‌ها و ادارات با مردم یک ضرورت انکارناپذیر است، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها پل رابط مدیران دستگاه‌ها با مردم هستند. از این رو باید در جهت برقراری ارتباطی دو سویه بین مردم و مسئولین تلاش مضاعف صورت گیرد.

میرزایی افزود: علاقه‌مندی به فعالیت در روابط عمومی، انگیزه خدمت در این حوزه را دوچندان می‌نماید و از طرفی بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات مدرن و پیشرفته در این عرصه ارزش کار روابط عمومی را در هر سازمانی بالا خواهد برد.

فرماندار گالیکش همچنین با اشاره به اهمیت شعار سال و تحقق "جهش تولید" بیان کرد: هر کسی در کسوت اداری و غیر اداری خود می‌تواند به نوعی در بحث تولید کمک حال و تاثیرگذار باشد. روابط عمومی‌ها باید ببینند سازمان متبوعشان در گذشته در چه نقطه‌ای بوده و در سالی که بر محور جهش تولید است، در چه نقطه‌ای باید قرار گیرد. در مجموع روابط عمومی‌ها اگر بتوانند مشکلات و معضلات حوزه فعالیت خود را از جامعه به دستگاه مربوطه منتقل کنند، مدیران و مجموعه دستگاه‌ها بهتر می‌توانند برای خدمت‌رسانی کار کنند. در مجموع روابط عمومی باید نقش خوب و اثرگذاری در این حوزه‌ها داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندی به فعالیت در روابط عمومی، انگیزه خدمت در این حوزه را دوچندان می‌نماید و از طرفی بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات مدرن و پیشرفته در این عرصه ارزش کار روابط عمومی را در هر سازمانی بالا خواهد برد.

میرزایی ادامه داد: آشنایی با اطلاعات، روش‌ها و تکنیک‌های جدید و به‌روز، از مواردی است که باید روابط عمومی‌ها به آن پرداخته و خود را تجهیز نماید.

فرماندار گالیکش با اذعان به اینکه مردم فلسفه وجودی همه ادارات و ارگان‌ها برای خدمت‌رسانی هستند، تصریح کرد: ارتباط با مردم یک امر بسیار مهم و حیاتی است و همه دستگاه‌ها باید در جهت برقراری این ارتباط به نحو مطلوب اقدام نمایند. لذا برای تحقق این امر روابط عمومی می‌تواند نقش مثمرثمری داشته باشد.

علی‌اصغر میرزایی با تاکید بر اینکه مسئولان روابط‌عمومی دستگاه‌ها و ادارات باید ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با اصحاب رسانه و خبرنگاران داشته باشند، گفت: فعالیت در حوزه اطلاع‌رسانی و خبر نیازمند دقت و ظرافت خاصی است که باید سعی شود با انعکاس واقعیت‌ها و حقایق، فضای آرامی را در جامعه ایجاد کرد.

وی در ادامه با تقدیر از فعالیت‌ها و خدمات اصحاب رسانه، خبرنگاران را افرادی پاک و نجیب برشمرد و تصریخ کرد: ۹۹ درصد از فعالان حوزه خبر و رسانه قصد خدمت و همکاری با مردم و مسئولین را دارند ولی تعداد انگشت شماری نیز وجود دارد که بیشتر به دنبال ماجراجویی و باج‌خواهی هستند و از آنجا که قشر خبرنگاران از جایگاه رفیع و با ارزشی در جامعه برخوردارند، لذا باید تلاش شود این ناخالصی‌ها را در خود تصفیه کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان گالیکش با تاکید بر این مهم که خبرنگاران و همه فعالان خبری و رسانه‌ای باید با انعکاس واقعیت‌ها و اشتراک گذاری عملکرد دستگاه‌ها، آرامش و امید را به جامعه تزریق نمایند، افزود: عملکرد اصحاب رسانه، خبرنگاران و روابط عمومی دستگاه‌ها و ادارات شهرستان در بحث کنترل بحران کرونا مطلوب و قابل قبول بود. چرا که اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم در خصوص کرونا تاثیر بسزایی در نحوه پذیرش عمومی جامعه با این معضل داشت و قطعا دستیابی به مرحله کنترل این بیماری و حصول وضعیت سفید در شهرستان گالیکش و بسیاری دیگر از نقاط استان و کشور موید همین موضوع است. لذا امیدواریم کماکان با ادامه فرآیند همه اقدامات و اطلاع‌رسانی‌ها، تداوم وضعیت سفید و ریشه‌کن شدن بیماری کرونا در جامعه محقق شود.

گفتنی است در پایان این جلسه میرزایی فرماندار گالیکش بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با اهدای تقدیرنامه از فعالیت‌ مسئولین روابط عمومی دستگاه‌های شهرستان تجلیل کرد.

آرشیو

روز : ماه : سال :