فرماندار گالیکش گفت: نقش اصناف و بازاریان در کنترل بحران کرونا ارزشمند و قابل‌تقدیر است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در جلسه هماهنگی هیئت نظارت بر اصناف گالیکش با محوریت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: ازآنجاکه رفت‌وآمدها، نقل‌وانتقالات و بازگشایی‌ها در سطح کشور به روال عادی تبدیل‌شده است ازاین‌رو وضعیت خطرناک‌تر از قبل خواهد بود و این موضوع، ضرورت کنترل و بازرسی را در تمام زمینه‌ها به‌ویژه در اصناف و بازار دوچندان می‌کند.

وی افزود: اصناف و بازاریان باید کماکان بر اساس دستورالعمل‌های موجود صادره از سوی ستاد ملی کرونا در حوزه اصناف عمل کنند و با عوامل ستادی شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

میرزایی تأکید کرد: عملیات محلول‌پاشی و ضدعفونی مراکز تجاری و بازار طبق روال قبل به‌صورت منظم انجام پذیرد و همچنین آموزش‌های لازم به کسبه و بازاریان به‌خصوص در مراکز عرضه مواد غذایی در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: بررسی و کنترل دقیق رستوران‌ها، اغذیه‌فروشی‌ها، کافه‌ها و اماکن پرازدحام در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید بیش از هر زمان دیگری در دستور کار قرار گیرد.

میرزایی خاطرنشان کرد: تشکیل تیم‌های بازرسی و پایش اصناف با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و آگاه به امور در سطح شهرستان امری ضروری است.

آرشیو

روز : ماه : سال :