فرمانده سپاه گالیکش گفت: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در گالیکش، تاکنون درمجموع 5200 بسته معیشتی در بین نیازمندان گالیکش توزیع‌شده است.

به گزارش " پایگاه خبر تحلیلی نیلکوه " سرهنگ پاسدار احمد کوهستانی در آئین دومین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی بین نیازمندان گالیکش گفت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه؛ در مجموعه شهرستان گالیکش ستادی با محوریت امام‌جمعه، فرماندار و سپاه شهرستان شکل گرفت.

وی افزود: قبل از اجرای این رزمایش تا روز نیمه شعبان هزار بسته بین نیازمندان شهرستان گالیکش توزیع‌شده بود؛ پس از فرمایش مقام معظم رهبری کار با همکاری مجموعه شهرستان شدت گرفت و اتفاقات بسیار خوبی رقم‌زده شد تا این حرکت یک حرکت ماندگار در ذهن مردم گالیکش باشد.

فرمانده سپاه گالیکش خاطرنشان ساخت: در مرحله اول این رزمایش که از نیمه شعبان تا ابتدای ماه مبارک رمضان انجام شد 2 هزار بسته تهیه و بین نیازمندان گالیکش توزیع شد.

کوهستانی افزود: پس از اجرای موفقیت‌آمیز مرحله اول کار باقوت خوبی اجرا شد و 1700 بسته به‌غیراز آن بسته‌های اولیه در سطح روستاها و شهر گالیکش توزیع شد.

به گفته وی؛ امروز در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه نیز 1500 بسته آماده توزیع است و درمجموع از ابتدای رزمایش تاکنون 5200 بسته بین نیازمندان گالیکش توزیع‌شده است.

فرمانده سپاه گالیکش؛ برنج، روغن، گوشت قرمز، مرغ، حبوبات، ماکارونی، رب، بسته‌های فرهنگی، ادویه‌جات ماه رمضان و ... را ازجمله اقلام موجود در این بسته‌ها اعلام کرد.

وی تصریح کرد: رزمایش کمک مؤمنانه به دلیل همدلی که پیش از رزمایش در بین مردم و مسئولین گالیکش شکل گرفت به‌درستی و بهترین نحو تاکنون اجرایی شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم حجت‌الاسلام سید محمد دلبری امام‌جمعه گالیکش به‌پاس زحمات سرهنگ کوهستانی فرمانده سپاه گالیکش در اجرای رزمایش کمک مؤمنانه از ایشان با اهدا لوح تقدیر قدردانی کرد.

آرشیو

روز : ماه : سال :