فرماندار شهرستان گالیکش گفت: خیران شهرستان برای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا به کمک حوزه سلامت آمده و 120 میلیون ریال اهدا کردند.

به گزارش نیلکوه به نقل از فارس، علی‌اصغر میرزایی ظهر امروز در جلسه اضطراری ستاد مدیریت بحران و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کانون «شهید محمدباقر خسروی» اظهار کرد: در حال حاضر ویروس کرونا در بیش از 100 کشور دنیا و به طبع در کشور و استان ما شیوع پیدا کرده و تنها راه مقابله با آن شکستن زنجیره شیوع این بیماری است.
وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 65 نفر مشکوک به کرونا در شهرستان بستری شدند که از این تعداد 32 نفر در شهر و 24 نفر از روستا بودند.
فرماندار شهرستان گالیکش با اشاره به اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با این ویروس ادامه داد: مدیران دستگاه اجرایی شهرستان به همراه نهادها و ارگان‌ها، خیرین و مردم با تمام توان و ظرفیت‌ها در سطح شهرستان برای پیشگیری و مقابله با این ویروس تلاش می‌کنند.

* 2 نفر از مسوولان و پزشکان گالیکشی براثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند
وی خاطر نشان کرد: متاسفانه دو نفر از مسوولان و پزشکان شهرستان براثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند و به همین دلیل پیشگیری و مقابله با این ویروس به صورت جدی و سرسختانه در دستور کار قرار گرفته است.
میرزایی با بیان اینکه خیران شهرستان در حوزه سلامت و پیشگیری و مقابله با این ویروس به کمک مدیران دستگاه اجرایی آمدند، گفت: با کمک خیران توانستیم دستگاه تب‌سنج، ماسک، مواد ضدعفونی کننده و دیگر وسایل مورد نیاز برای پیشگیری با این ویروس را تهیه کنیم و تاکنون خیران در این رابطه 120 میلیون ریال کمک کردند.

* برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا 14 صنف قلیان‌سرا گالیکش پلمب شدند
وی اضافه کرد: برای پیشگیری از شیوع بیماری برخی از صنف‌های پرخطر مانند رستوران‌ها، فست‌فودها با ضوابط و قوانین خاص و با رعایت کامل مسائل بهداشتی به فعالیت‌های خود ادامه می‌دهند.
فرماندار شهرستان گالیکش اظهار کرد: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا 14 صنف قلیان‌سرا پلمب شدند تا زنجیره شیوع این بیماری شکسته شود.

آرشیو

روز : ماه : سال :