صبح امروز به مناسبت چهل‌سالگی شجره طیبه بسیج نشست خبری اصحاب رسانه و جلسه هماهنگی رزمایش اقتدار مدافعان حریم ولایت گالیکش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه؛ سرهنگ دوم پاسدار احمد کوهستانی فرمانده سپاه گالیکش در جلسه با اصحاب رسانه این شهرستان عنوان کرد: رزمایش مدافعان حریم ولایت به مناسبت چهل‌سالگی شجره طیبه بسیج با حضور گردان بیت‌المقدس شهید تولی در تاریخ‌های ۳ و ۴ بهمن‌ماه ۹۸ هم‌زمان با سراسر استان گلستان برگزار می‌گردد.

وی هدف از این رزمایش را کنترل اغتشاشات، به‌منظور ارتقاء سطح آمادگی، ارتقاء سطح نشاط و روحیه بسیجیان، نمایش قدرت بازدارندگی بسیج در مقابل تهدیدات، ایجاد عملیات روحیه‌بخش بین نیروها و ایجاد امید در بین جامعه، ایجاد رُعب و وحشت در بین دشمنان و خنثی کردن توطئه‌های آنان عنوان کرد.

فرمانده سپاه گالیکش گفت: این رزمایش در راستای برنامه‌های سالانه گردان های بسیج جهت حفظ آمادگی و اقتدار و امیدآفرینی در جامعه اجرا می‌گردد.

کوهستانی افزود: وجه تمایز این رزمایش با سال‌های قبل اجرای مأموریت خدمات‌رسانی و کمک معیشتی به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا در این رزمایش دوروزه توزیع ۵۰ سبد غذایی کمک معیشتی خانوار هرکدام به ارزش یک‌میلیون و 500 هزار ریال درمجموع به ارزش 75 میلیون ریال، برای افراد کم‌بضاعت در نظر گرفته‌شده است.

آرشیو

روز : ماه : سال :