دادستان شهرستان گالیکش گفتت: هرگونه تبلیغات در اماکن عمومی و دولتی و یا فضاهای مجازی و رسانه جرم محسوب شده و با آن برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سید سعید جباری در جلسه مشترک اعضای ستاد انتخابات گالیکش در محل فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: مقوله انتخابات تجلی دهنده دموکراسی در یک جامعه برای ایجاد عدالت و تساوی بین همه مردم جامعه است.

افزایش سطح اطلاعات و معلومات مردم درباره وقوع تخلفات قبل، حین و بعد از انتخابات سبب جلوگیری و یا کاهش جرائم انتخاباتی می‌شود.

وی ادامه داد: فرهنگ‌سازی و برگزاری جلسات توجیهی درباره قانون انتخابات و معرفی تخلفات انتخاباتی به مردم سبب افزایش اطلاعات افکار عمومی درباره قانون انتخابات خواهد شد.

دادستان شهرستان گالیکش گفت: هرگونه تبلیغات در اماکن عمومی و دولتی و یا فضاهای مجازی و رسانه جرم محسوب شده و با آن برخورد قانونی می‌شود.

فرماندار گالیکش نیز در این جلسه گفت: متأسفانه اغلب کاندیداها در زمان معرفی و تبلیغات خود قول و وعده‌هایی می‌دهند که در حوزه شرح وظایف و اختیارات آن‌ها نیست.

علی‌اصغر میرزایی افزود: مهم‌ترین عامل موفقیت و سرمایه یک جامعه میزان اعتماد مردم به حکومت است.

وی اضافه کرد: انتخابات حساسی را با توجه به هجمه‌های دشمن در پیش‌رو داریم و تلاش همه ما این است تا این انتخابات سالم، قانونمند و پرشور برگزار شود.

میرزایی تصریح کرد: سرمایه یک کشور و عامل موفقیت آن اعتماد مردم نسبت به حکومت است و مسئولان باید تلاش کنند تا این اعتماد و اطمینان در کشور تقویت و افزایش یابد.

فرماندار گالیکش روشنگری و اطلاع‌رسانی برای انتخاب اصلح مردم اولویت خبرنگاران دانست و خاطرنشان کرد: فضا و ظرفیت خوبی در اختیار خبرنگاران و فضای مجازی برای روشنگری و اطلاع‌رسانی مردم در راستای انتخاب اصلح وجود دارد که باید از آن به‌صورت قانونی و مطلوب برای انتخاب کاندیدای انقلابی و مردمی استفاده کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه اغلب کاندیداها در زمان معرفی و تبلیغات خود قول و وعده‌هایی می‌دهند که در حوزه شرح وظایف آن‌ها نیست.

میرزایی گفت: مردم باید دقت کنند تا فردی وارد مجلس شورای اسلامی شود که بتواند قانونی در راستای کاهش مشکلات مردم وضع کند.

وی درباره وقوع تخلفات در زمان انتخابات افزود: وقوع تخلفات و جرائم در زمان انتخابات نشانه فراهم بودن شرایط و فضای موردنظر است و برای پیشگیری و جلوگیری ازاین‌گونه تخلفات نباید شرایط موردنظر برای متخلفان فراهم شود.

آرشیو

روز : ماه : سال :