فرماندار گالیکش گفت: مهم‌ترین سرمایه هر جامعه و حکومتی، جلب اعتماد مردمی است ازاین‌رو مجریان، ناظران و دست‌اندرکاران انتخابات با رعایت اصل قانون و بی‌طرفی می‌توانند گام بلندی در جهت جلب اعتماد مردمی در جامعه بردارند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی اصغر میرزایی در جلسه پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی این شهرستان گفت: پیشگیری و ممانعت از هرگونه تخلف و جرائم انتخاباتی، مهم‌ترین راهکار در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در جامعه است.

galikeshh22 1

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان گالیکش افزود: برای برگزاری یک انتخابات سالم و بی‌نقص، رعایت قوانین و مقررات از سوی همه عوامل و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات الزامی است.

وی با اذعان به اینکه برخورد قانون در مواجهه با برخی از تخلفات و جرائم انتخاباتی بازدارنده نیست، تصریح کرد: کاندیداها، طرفداران و همه مردم می‌توانند با فرهنگ‌سازی و ترویج اخلاق و پایبندی به قوانین در برگزاری انتخاباتی سالم و عاری از هرگونه تخلف کمک شایانی به مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات نمایند.

میرزایی با اشاره به نقش مهم فضای مجازی و رسانه در آگاه‌سازی و تنویر افکار عمومی، خاطرنشان کرد: فعالیت سایت‌ها و فضای مجازی باید به‌شدت موردبررسی و رصد قرار گیرد و به‌گونه‌ای باشد که فضای حاکم در انتخابات برای متخلفان ناامن شود. از طرفی باید از فعالیت کانال‌ها و گروه‌های مجازی فاقد مجوز ممانعت گردد.

فرماندار گالیکش بابیان اینکه مسئولیت امنیت و حفاظت از شعب و صندوق‌های اخذ رأی مطابق قانون بر عهده نیروی انتظامی است، تأکید کرد: قانون به‌صراحت مشخص کرده است که هیچ احدی در هر مقام و منصبی به‌جز عوامل اجرایی و مسئولین برگزاری انتخابات حق ورود، دخالت و سرکشی در شعب اخذ رأی را ندارند لذا همه عوامل شعب موظف‌اند در این خصوص مطابق با قانون رفتار نمایند.

galikeshh22 1

galikeshh22 1

galikeshh22 1

آرشیو

روز : ماه : سال :