فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: اجازه نمی‌دهیم و اجازه ندهید کسی تفکر پوسیده و قبر شده در گور سلطنت را برای ملت ایران زنده کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سردار حسین معروفی در یادواره شهدا 12 دی سال 57 گالیکش در مسجد جامع این شهر گفت: بزرگ‌ترین مؤلفه قدرت نرم نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران شهیدان ما هستند که در حقیقت عامل بازدارندگی ملت عظیم الشان، انقلاب اسلامی، تمامیت ارضی، آبروی و حفاظت از ناموس ما هستند.

وی افزود: هر ملت، عشیره و قومی را با عقبه آن می‌شناسند، عقبه پرافتخار ملت بزرگ ایران بر دوست و دشمن پنهان نیست، عقبه ارزشمند مردم عزیز گالیکش در انقلاب اسلامی در 12 دی سال 57 و بعدازآن در دوران پرافتخار دفاع مقدس رقم خورد.

galikeshh4 1

سردار معروفی اضافه کرد: مردمان انقلابی و مؤمن گالیکش که حرکتشان، اقدامشان و عملشان با نظارت ولی امر مسلمین جهان در آن زمان حضرت امام خامنه‌ای عزیز جهت‌دهی و انجام شد و گالیکش کانون جهت‌دهی شرق استان (مازندران) برای پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی شد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: حضور انقلابی مردم گالیکش در انقلاب اسلامی در دست خط مقام معظم رهبری برای تشکیل سپاه در گالیکش ثبت و ضبط شد؛ این نشان از عمق ایمان و بصیرت نافذ مردمان عزیز شهرستان گالیکش است که در طول 41 سال منطقی و عقلانی و بااراده قوی پای انقلاب و پیروی از امامین انقلاب و شهدای ارزشمند ایستادند و سربلندند و نسل‌اندرنسل به وجود نازنین نسلی که خلق‌کننده آن حماسه بود افتخار می‌کنند و آن را سرمنشأ و سرمشق خود برای امنیت پایدار، عزت، شرف و بزرگی خود می‌دانند.

سخنران یادواره شهدا 12 دی گالیکش گفت: شهدای ما از همه هستی خود برای بقا دین خدا، ساری و جاری کردند احکام الهی، آرامش و آسایش ملت بزرگمان، حفظ تمامیت ارضی جان و آبروی خود را دادند و بزرگی ملت ایران و انقلاب اسلامی را حفظ کردند و سدی فولادین شدند در مقابل همه یاوه‌گویان و دشمنانی که روزبه‌روز برای نابودی این ملت و نظام انسجام درست می‌کنند اما جرئت نمی‌کنند دست به حماقت بزنند، می‌دانند اگر روزی دست به حماقت بزنند آن نقطه و کانون حماقت گورستان ابدی‌شان خواهد شد.

وی گفت: هیچ‌وقت این بزرگی ملت و مردم را از یاد نخواهیم برد، این به برکت خون شهیدان ما است که تن لرزان همه دشمنان ما را می‌لرزاند و به آنان اجازه حماقت در مقابل ملت بزرگ ما و انقلاب اسلامی که ملتی هوشمند دارد نمی‌دهد.

وی با اشاره به اینکه شهدای ما به هیچ‌کس بدهکار نیستند گفت: آن‌که بدهکار است ما هستیم که باقی‌مانده‌ایم. شهدای ما عاقبت‌به‌خیر شدند؛ ایمان عملی، بصیرت نافذ، صبر مؤمنانه و اخلاص در عمل باعث عاقبت‌به‌خیری شهدا بود.

سردار معروفی گذشت از گناه، گذشت از دنیا، گذشت از آبرو، گذشت از عزیزان و گذشت از جان را پنج گذشت شهدا برای مجاهدت درراه خدا نام برد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه مشکل امروز دشمن با ما بر سر اسلام ناب محمدی (ص) است گفت: استکبار با عربستان که مدعی ام القری جهان اسلام است مشکلی ندارند چراکه اسلام آن‌ها ضربه‌ای به دشمن نمی‌زند و منافع دشمنان را تأمین می‌کند، آن‌ها با اسلام و دین حقیقی که ما داریم و بقیه کشورها از آن بهره می‌گیرند مشکل‌دارند. امروز تنها ایران اسلامی علم اسلام ناب را در دست گرفته و دشمن به دنبال نابودی آن است.

به گفته وی، امروز دشمن سه هدف‌گذاری در مقابل ملت ایران دارد، هدف اول جنگ اقتصادی در حوزه معیشت وزندگی مردم است. در جنگ اقتصادی همه باید مقاومت و مراقبت کنند، دراین‌باره امام ما نسخه اقتصاد مقاومتی برای برون‌رفت از جنگ اقتصادی را مطرح کردند.

وی افزود: امام خامنه‌ای ۲۸ سال شعار سال انتخاب کردند و ۱۸ سال آن در حوزه اقتصادی بوده است، چراکه ایشان می‌بیند دشمن کجا را هدف قرار داده است.

galikeshh4 1

سردار معروفی با اشاره به اینکه دومین هدف‌گذاری دشمن در حوزه علم و پیشرفت‌های علمی است گفت: دشمن می‌داند ما به دنبال سلاح و بمب هسته‌ای نیستیم، رهبر و امام ما فتوا بر حرام بودن آن داده است، دشمن می‌داند بدون دادن فناوری هسته‌ای در عین تحریم به این افتخار رسیده‌ایم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان انشقاق در جهان اسلام و ایران سومین هدف‌گذاری دشمن اعلام کرد و گفت: امروزه جبهه مقاومت جان تازه گرفته و در مقابل همه هستی استکبار ایستاده است و طرح‌های آن‌ها را در عراق، سوریه، لبنان، یمن شکست داده است. در کشور ما نیز توسط منافقین و سلطنت‌طلب‌ها به بهانه ساماندهی به دنبال آشوب کردند که مردم با هوشمندی صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

سخنران یادواره شهدا واقعه 12 دی گالیکش افزود: به بهانه انتخابات اجازه ندهیم بین مردم گلستان انشقاق ایجاد کنند، ما یک مردم و ملت هستیم، ما بزرگ هستیم و اجازه ندهید کسی بزرگی ما را بزند.

وی با اشاره به اینکه امنیت ملت بزرگ ایران خط قرمز همه ما است گفت: نباید اجازه بدهیم آب در دل ملت ما تکان بخورد باهمه مشکلات اقتصادی؛ 40 سال لباس پاسداری به تن کرده‌ایم، از سال 60 تا 68 که جنگیدیم امروز آماده‌تر هستیم تا برای آبروی این ملت جانمان را بدهیم.

سردار معروفی با اشاره به اینکه سلطنت‌طلب‌ها و منافقین در یک جبهه حرکت می‌کنند گفت: از اول انقلاب و دولت موقت حتی فرار بنی‌صدر و رجوی باهم بود، درسته در خارج جدا هستند اما یک هدف، فکر و دیدگاه که همانا نابودی ملت ما است در سردارند.

وی تصریح کرد: عده‌ای در کشور آگاهانه و ناآگاهانه به دنبال زنده کردن تفکر سلطنت‌طلبی و رضاخانی هستند، در جمع شما از موضع‌گیری هوشمندانه استاندار در یک جلسه خاص استان در این رابطه با تمام وجود به‌عنوان یک رزمنده تشکر می‌کنم.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: 196 هزار شهید، قریب 700 هزار جانباز و قریب 50 هزار آزاده تقدیم انقلاب کریم، 41 سال مقاومت کردیم تا فرهنگ، عزت، اسلامیت، تفکر اسلامی و الهی خود را حفظ کنیم و اجازه نمی‌دهیم و اجازه ندهید کسی تفکر پوسیده و قبر شده در گور سلطنت را برای ملت ایران زنده کند.

سردار معروفی تأکید کرد: وقتی سلطنت‌طلب‌ها و منافقین برای نابودی نظام اسلامی و ملت ما منسجم هستند، اجازه نمی‌دهیم رگه‌هایی پیدا شود و عده‌ای ناخودآگاه و عده‌ای با علم و آگاهی در زمین دشمن بازی کنند. همه وظیفه‌داریم اجازه ندهیم چنین تفکری در جامعه ساری و جاری شود، باید از انقلاب اسلامی حراست کنیم.

وی با اشاره به انتخابات آتی گفت: دشمن می‌خواهد حضور ما در انتخابات کمرنگ باشد و ناامنی ایجاد کند، ما باید امنیت را مراقبت کنیم و حضورمان را پررنگ‌تر کنیم، با نظام، انقلاب و سرنوشتمان قهر نکنیم و دست همه را بگیریم و به انتخابات بیاوریم.

سردار معروفی گفت: هر چه آرا ما بالا برود حوزه اقتدار و بزرگی ما بالا می‌رود و دشمن این را نمی‌خواهد و ما باید این موضوع را مراقبت کنیم.

galikeshh4 1

امام‌جمعه گالیکش نیز در این مراسم با اشاره به بحث بصیرت شناسی از منظر شهید مرتضی مطهری گفت: تکلیف شناسی یکی از مباحث بصیرت است؛ انسان‌ها باید بدانند چه تکلیفی دارد؛ زمان، مکان و موقعیت را درکن کند و به وظیفه خود عمل کنند.

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری افزود: شهدای 12 دی‌ماه سال 57 گالیکش 41 سال قبل به وظیفه خود عمل کردند و ما نیز امروز باید انجام‌وظیفه کنیم.

galikeshh4 1

فرماندار گالیکش نیز در این مراسم گفت: شهدا با ایثارگری و جان‌فشانی در بنیان‌گذاری نظام اسلامی جان شیرینشان را فدا کردند و رسالتی را بر عهده ما گذاشتند؛ بزرگ‌ترین رسالت پیروی از شهدا حفظ و نگهداری از نظام اسلامی است.

علی‌اصغر میرزایی افزود: در پیروی از اهداف امام و شهدا باید مدافع نظام باشیم؛ دشمنان اسلامی از سپیده‌دم انقلاب تاکنون برای ساقت کردند نظام برنامه دارند.

وی گفت: یکی از موارد پاسداری و نگهبانی از انقلاب حضور درصحنه و همراهی با مقام معظم رهبری است و ازجمله مواردی که می‌تواند در تحکیم نظام ما نقش داشته باشد حضور در راهپیمایی‌ها و پای صندوق‌های اخذ رأی است.

میرزایی افزود: یکی از سنگرهای دفاع از نظام ما حضور باشکوه در پای صندوق‌های اخذ رأی است؛ امروزه دشمنان و دوستان نظام ما منتظر هستند حماسه دوم اسفند را نظاره‌گر باشند؛ تقاضای ما این است با حضور پرشور خود حماسه به‌یادماندنی در روز دوم اسفند رقم بزنیم.

آرشیو

روز : ماه : سال :