فرماندار گالیکش گفت: حضور و نقش بانوان انقلابی در كنار مردان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در ادوار مختلف غیرقابل‌انکار است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در دیدار با بانوان فعال این شهرستان ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری سلام‌الله علیها و روز پرستار اظهار کرد: اهمیت و جایگاه بلند پرچم‌دار نهضت کربلا در عرصه‌های مختلف دینی، اجتماعی، سیاسی و به‌ویژه نبرد با دشمن بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: حضرت زینب سلام‌الله علیها پیام‌آور صبر و استقامت و به‌عنوان الگو برای همه دوران تاریخ است که در عرصه عملیاتی نشان داد زنان و بانوان می‌توانند در همه حوزه‌ها موفق باشند.

میرزایی خطاب به بانوان گفت: موانع و مشکلات همیشه وجود داشته و خواهد داشت، مهم آن است که پشت دیوار موانع نباید متوقف شد و با تأسی از حضرت زینب سلام‌الله علیها و با همکاری یکدیگر مشکلات را هموار ساخت.

فرماندار گالیکش با اشاره به اینکه انقلاب ما عرصه را برای فعالیت و حضور بانوان فراهم کرده است، تصریح کرد: گالیکش، شهرستان پویایی است و بانوان این شهرستان از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بسیار بالایی برخوردارند که ان‌شاءالله با تلاش و کوشش و همکاری مسئولین زمینه رشد شهرستان فراهم گردد.

وی جمعیت 50 درصدی بانوان گالیکش را نکته مؤثری برای تعالی امور این شهرستان برشمرد و گفت: اشتغال‌زایی بانوان در کنار دیگر موفقیت‌های علمی، آموزشی، ورزشی، کارآفرینی و... در توسعه و رونق شهرستان بسیار تأثیرگذار است.

میرزایی ‌با اشاره به اهميت مشاركت زنان در انتخابات بیان کرد: باوجود تحریم‌ها، مشکلات و مسائل داخلی و خارجی همه ما موظفیم برای حفظ این نظام که به دست خود مردم برپاشده و از گرداب‌ها و طوفان‌ها گذشته است، تلاش کنیم و بانوان به‌عنوان قشر تأثیرگذار جامعه با حضور پررنگ خود در پای صندوق‌های رأی در تعيين سرنوشت و احقاق حقوق خود نقشی اساسی خواهند داشت.

آرشیو

روز : ماه : سال :