فرماندار گالیکش گفت: مسئولین نظام نیاز به هدایت‌ها و حمایت‌های قشر روشنگر جامعه دارند فلذا دانشجویان و دانشگاه می‌تواند در جامعه به‌نوعی هدایتگر باشند.

 به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی‌اصغر میرزایی در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گالیکش گفت: شانزدهم آذر به مناسبت گرامیداشت خون پاک شهدایی که در اعتراض به حضور اهریمن و سرکرده استکبار جهانی بر دیوار دانشگاه‌ها نقش بسته است به نام روز دانشجو نام‌گذاری شده است.

15678fdsyhsmhsf1 1

میرزایی یادآور شد: حرکت ناجوانمردانه دشمنان، انقلاب ما را در معرض خطر قرار داده بود که حرکت اعتراضی دانشجویان و همچنین تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان، انقلاب ما را از خطر محفوظ نگه داشت.

وی بابیان اینکه دانشجو یک قشر مطالبه گر و پرسش‌گر است، خاطرنشان کرد: مسئولین نظام نیاز به هدایت‌ها و حمایت‌های قشر روشنگر جامعه دارند فلذا دانشجویان و دانشگاه می‌تواند در جامعه به‌نوعی هدایتگر باشند.

وی گفت: جنبش دانشجویی نقش اثرگذاری در جامعه ایفا می‌کند و در جنگ و محاصره امروز اقتصادی کشور، دانشگاه‌ها و مراکز علمی با تولید علم و فناوری به‌عنوان سنگر مبارزه با استکبار بشمار می‌روند.

فرماندار گالیکش با اشاره به ناآرامی‌ها و اغتشاشات اخیر در کشور، عنوان کرد: دشمنان قسم‌خورده انقلاب در کمین هستند و از هر فرصتی برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند فلذا مردم فهیم و ولایتمدار ما ازجمله قشر روشنگر دانشجویان باید مراقب باشند و با هوشیاری این فضا را در اختیار آنان قرار ندهند.

گفتنی است در پایان این مراسم تعدادی از دانشجویان ممتاز و برتر دانشگاه با اهداء هدایایی تجلیل شدند.

15678fdsyhsmhsf1 1

15678fdsyhsmhsf1 1

آرشیو

روز : ماه : سال :