آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گالیکش با حضورمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " در مراسمی با حضور عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات گلستان، مشاور عالی استاندار، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان، روحانیت شیعه و سنی و دیگر مسئولین شهرستانی، از زحمات ۱۴ ماهه حسین مایلی سرپرست فرمانداری شهرستان گالیکش تجلیل و علی‌اصغر میرزایی بعنوان فرماندار جدید این شهرستان معارفه شد.

علی اصغر میرزایی فرماندار جدید شهرستان گالیکش نیز در جلسه آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اظهار کرد: پیشینه مردم گالیکش انقلابی است و واقعه ۱۲ دی سال ۵۷ برای استان یک ظرفیت با افتخار است.

وی افزود: گردشگری، منابع طبیعی و کشاورزی از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان گالیکش است که در راستای توسعه آن باید به فعل تبدیل شود.

حسین مایلی فرماندار سابق شهرستان گالیکش نیز در این جلسه گفت: مبلغ 75 میلیارد ریال برای ترمیم راه های خسارت دیده ناشی از سیل امسال که دچار لغزش و رانش شده بودند تخصیص یافت و امید داریم تا پایان سال این راه ها مرمت شوند.

وی افزود: 713 واحد مسکونی در سیل امسال دچار خسارت شدند که 90 درصد آنها برای مرمت و یا احداث تسهیلات بانکی را دریافت کرده و کار تعمیر و ساخت آنها به اتمام رسیده است.

مایلی گفت: خسارت های ناشی از سیل در حوزه کشاورزی شهرستان 59 میلیارد تومان برآورد شده که تاکنون بیش از نیمی از پرونده های این حوزه تعیین تکلیف شده است.

آرشیو

روز : ماه : سال :