معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: شرایط فعلی کشور ایجاب می‌کند که مدیران از جوهره مدیریتی خود در راستای خدمت به مردم کمک بگیرند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " عبدالرضا چراغعلی در جلسه تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گالیکش اظهار کرد: در جنگ اقتصادی کنونی کشور که از سوی استکبار جهانی صورت گرفته، مردم این فشارها را تحمل کرده و همچنان دل‌بستگی و پیوستگی با نظام و مقام معظم رهبری رادارند.

1amtmsfshg 1

وی افزود: در چنین شرایطی که مردم همراه نظام و انقلاب هستند، مدیران باید عیار خود را نشان دهند و ایجاب می‌کند مدیران در راستای خدمت به مردم تلاش بیشتری کنند.

چراغعلی با اشاره به اغتشاشات اخیر ادامه داد: افزایش قیمت بنزین معترضینی داشت که نگران آینده زندگی خود بودند و حق آن‌ها بود. اما دراین‌بین افراد زیادی از این موقعیت سودجویی کرده و خسارات سنگینی به کشور وارد کردند که معترض نبوده و اغتشاش‌گر محسوب می‌شوند و باید با این افراد برخورد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اضافه کرد: اغتشاش‌گران با اصل نظام مشکل‌دارند، نه با جناح چپ یا جناح راست و از این طریق می‌خواستند به‌نظام ضربه بزنند.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان بابیان اینکه انتخابات امسال از حساسیت خاصی برخوردار است، خاطرنشان کرد: همه ما در کنار اختلاف‌نظرهای سیاسی، باید پیرو منویات رهبر معظم انقلاب بوده و با همدلی و احترام به نظرات یکدیگر در جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تلاش کنیم.

وی ادامه داد: در مرحله نخست حضور پرشور و حداکثری برای ما بسیار مهم بوده و در مرحله دیگر تلاش کنیم تا فردی اصلح و کارآمد که دارای ایده‌های مناسب است به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خانواده شهدا را گنجینه باارزش کشور برشمرد و گفت: والدین شهدا گنجینه باارزش و با اصالت جمهوری اسلامی ایران هستند که متأسفانه هرروز تعداد آن‌ها رو به کاهش است و باید به آن‌ها توجه خاص شود.

1amtmsfshg 1

مهم‌ترین تکلیف مسئولان تلاش برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است

مشاور عالی استاندار گلستان در مراسم تکریم و معارفه فرماندار گالیکش گفت: در حال حاضر همه مسئولان باید تلاش کنند تا شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو باشیم.

اسماعیل عبداللهی اظهار کرد: تغییر مدیریتی امری اجتناب‌ناپذیر است و آنچه مدیران در این تغییرات باید به آن توجه کنند، این است در قلب مردم نفوذ کنند و این جز با خدمت به مردم میسر نخواهد شد.

وی افزود: مشارکت حداکثری مردم نشان از پیوستگی و دل‌بستگی مردم به‌نظام، انقلاب و مقام معظم رهبری است.

مشاور عالی استاندار گلستان با اشاره به اینکه دشمنان تلاش دارند تا مردم را از نظام و انقلاب دور کنند، ادامه داد: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که تنها راه از بین بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ایجاد فاصله بین مردم و رهبر معظم انقلاب و نظام است، اما مردم همواره با حضور خود درصحنه‌های مختلف نشان دادند که هیچ‌گاه از رهبر معظم انقلاب فاصله نگرفته و تابع ولایت‌فقیه هستند.

آرشیو

روز : ماه : سال :