صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش، طی حکمی از سوی استاندار گلستان، کمال ابراهیمی بعنوان ششمین بخشدار بخش لوه این شهرستان معرفی شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی سرپرست فرمانداری گالیکش در ششمین جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور ملک‌حسینی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، امام جمعه، معاون فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز مجلس و با اشاره به آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: مهمترین و بزرگترین برنامه پیش‌روی دولتمردان برگزاری سالم، پرشور و بانشاط انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کنار همه عوامل و دست‌اندرکاران و حضور گسترده مردم شریف کشورمان خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: قانون‌گرایی، بی‌طرفی و حفظ انسجام ملی شعار اصلی ستاد انتخابات شهرستان گالیکش در این دوره از انتخابات خواهد بود و بر این اساس از همه گروه‌ها، تشکل‌ها و فعالان سیاسی و اجتماعی این شهرستان انتظار می‌رود ضمن رعایت اصل قانون در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه زمینه حضور حداکثری اقشار مختلف مردم را در پای صندق‌های رأی فراهم آورند.

مایلی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات علی‌اکبر اعتمادی‌فر بخشدار پیشین بخش لوه، انتخاب کمال ابراهیمی را بعنوان بخشدار جدید بخش لوه تبریک گفت و افزود: توفیق خدمت‌گذاری به مردم در هر مقام و مسندی بسیار ارزشمند است و همه مسئولان باید این فرصت را مغتنم شمرده و بهره کافی را از آن ببرند.

گفتنی است کمال ابراهیمی از کارکنان فرمانداری شهرستان گالیکش، با حکم دکتر حق‌شناس استاندار گلستان به‌عنوان ششمین بخشدار بخش لوه این شهرستان انتخاب شد. بخش لوه دارای یک شهر (صادق‌آباد) و 19 روستا در قالب دو دهستان قراولان و گلستان می‌باشد.

آرشیو

روز : ماه : سال :