فرمانده سابق سپاه مینودشت گفت: بسیجی از خود مردم است و برای مردم نوکری می‌کند و این از افتخارات خیل عظیم بسیجیان است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " صبح امروز سرهنگ رمضانعلی خالقی فرمانده سابق سپاه مینودشت و گالیکش در تجمع بسیجیان ۵ آذر شهرستان گالیکش گفت: امروز در چهل‌سالگی بسیج، همه‌ی مردم ما از برکت این شجره طیبه بهره من هستند.

1nilbtm1398 2

وی افزود: ما باید قدردان فرمان امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج بیست‌میلیونی و هم قدردان این مجموعه‌ی عظیم باشیم که در تمام عرصه‌ها آن چیزی که نیازمند انقلاب اسلامی و مردم بوده است را حضورداشته و فراهم کرده است.

سخنران همایش بزرگ بسیجیان گالیکش گفت: امروزه نقش‌آفرینی بسیج در دفاع از کیان و سرزمین ایران اسلامی جزو افتخارات این مجموعه عظیم و اثرگذار است.

خالقی افزود: امروز بسیج با یک تجربه‌ی ۴۰ ساله که تجربه‌ی گران‌سنگ و باعظمتی است که در عرصه‌های مختلف حضور پیداکرده است و به‌صورت عالمانه، اندیشه‌ورز و خردورزی تمام به مردم کمک می‌کند.

فرمانده سابق سپاه مینودشت گفت: بسیجی از خود مردم است و برای مردم نوکری می‌کند و این از افتخارات خیل عظیم بسیجیان است.

این فرمانده بازنشسته تصریح کرد: فقط از مجموعه‌ای مثل بسیج برمی‌آید که در همه‌ی حوزه‌ها و عرصه‌ها نقش‌آفرین باشد.

خالقی گفت: امروز اگر در صنایع دفاعی و موشکی این‌همه پیشرفت و سازندگی داریم، به خاطر وجود تفکر بسیجی که در جای‌جای کشورمان نهادینه‌شده، است.

به گفته وی، امروز بسیجیان ما با تأسی به هشت سال دفاع مقدس توانستند فرهنگ و تفکر بسیج را در سایر بلاد اسلامی توسعه دهند.

وی تصریح کرد: بسیج یک مجموعه کاملاً مردمی، خدمت گذار، با بصیرت و مطالبه گر و دغدغه مند است، ما باید اعتماد بکنیم به ظرفیت بسیج و از این ظرفیت استفاده بکنیم و عدم استفاده از این ظرفیت‌ها توسط مسئولین ضرر و زیان برای انقلاب است.

خالقی گفت: امروز بسیج که از ضرورت‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کند یک کارنامه‌ی درخشانی در این چهل‌ساله به دست آورده است.

وی افزود: ما پس از چهل سال از گذشت انقلاب با فرازوفرودهای مختلفی توانستیم انقلاب اسلامی را از گردنه‌ها و پیچ‌های تاریخی و با مدیریت و رهنمودهای مقام معظم رهبری عبور دهیم و قطعاً می‌توانیم با تأسی به بیانیه گام دوم انقلاب این مسیر را ادامه بدیم و کار را به سرانجام برسانیم.

فرمانده سابق سپاه شهرستان مینودشت تأکید کرد: ما با توجه به اتفاقات اخیر باید بصیرت خود را حفظ بکنیم و گوشمان به دهان مقام معظم رهبری بسپاریم و بدانیم هر آنچه که ایشان ترسیم می‌کنند خیر انقلاب و مردم کشور است.

آرشیو

روز : ماه : سال :