مراسم گرامیداشت هفته بسیج در کارخانه سیمان پیوند گلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نیلکوه به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان پیوند گلستان، مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، دادستان، شهردار، رییس شورای اسلامی شهر، روسای ادارات، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت شهرستان و کارکنان شرکت سیمان پیوند گلستان در محل کارخانه سیمان پیوند گلستان برگزار شد.

basij 1

در این مراسم که به مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره) برگزار شد، پس از قرائت قرآن، ابتدا سید عباس حسینی، مدیر عامل شرکت سیمان پیوند گلستان، ضمن خوش‌آمدگویی، بسیج را از ارکان اصلی نظام برشمرد و افزود: با کمک نیروهای توانمند و با تفکر و روحیه ای بسیجی که در مجموعه شرکت وجود دارد توانستیم در بدترین شرایط ممکن که از سوی دشمنان انقلاب برای کشورمان ایجاد شده است محصولات تولیدی خود را صادر نماییم و تولید و فروش خود را در سالی که طبق فرموده حضرت امام خامنه ای به سال رونق تولید مزین شده است را بیش از پیش افزایش دهیم.

basij 4

در ادامه حسین مایلی، فرماندار شهرستان گالیکش، بسیج را در ادوار مختلف انقلاب بعنوان تکیه گاه و عامل استمرار جمهوری اسلامی ایران دانست. وی ادامه داد: یکی از اقدامات ماندگار و میراثی که میتوان از امام خمینی (ره) یاد کرد بسیج است.

basij 5

در پایان نیز حجت الاسلام والمسلمین دلبری، امام جمعه گالیکش، کارگران بسیجی را مایه افتخار دانست و افزود: این کارگران هستند که میتوانند منویات مقام معظم رهبری را در سال رونق تولید به مرحله انجام برسانند.

basij 10

basij 3

basij 7

basij 8

basij 6

basij 2

basij 9

آرشیو

روز : ماه : سال :