امام جمعه گالیکش گفت: در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان همه با هم در کنار هم قرار بگیریم و یک بار دیگر پرچم اسرائیل و آمریکا را لگد کوب کنیم و آن را به آتش بکشانیم.

 به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت الاسلام سید محمد دلبری ضمن توصیه خود و نمازگزاران جمعه گالیکش به رعایت تقوا الهی و ترک گناهان و محرمات گفت: امام حسن عسگری علیهم‌السلام خاتم حرکت انسان ۲۵۰ ساله بودند.

وی افزود: چهارشنبه آینده مصادف با سالروز شهادت امام حسن عسکری علیهم‌السلام و آغاز امامت امام زمان (عج) است؛ مقام معظم رهبری دوران پس از رحلت پیامبر گرامی اسلام تا شهادت امام عسکری علیهم‌السلام را به منزله عمر و حرکت یک انسان ۲۵۰ ساله دانستند که همه این اوصیا بر حق پیامبر خدا در یک مسیر حرکت کردند و یک حرکت را دنبال کردند.

خطیب جمعه گالیکش اضافه کرد: وظیفه امام عسکری علیهم‌السلام در این رابطه بیشتر است، هر چند آماده کردن دوران غیبت امام عصر (عج) در دوران ائمه دیگر زمینه سازی شد اما بیشترین زحمت در دوران امام عسکری انجام گرفته است.

به گفته حجت‌الاسلام دلبری، پس از امام عسکری دوران غیبت امام عصر (عج) و نواب عام آن حضرت شروع شد، مرجعیت و مدیریت دینی و الهی که همان ولایت فقیه است، همان ولایت فقیهی که خیلی تاثیرگذار بوده است.

امام جمعه گالیکش تصریح کرد: ولایت فقیه جامعه اسلامی را نجات داد و حفظ کرد و در موقعیت فعلی هم اینگونه است و باید قدر این نعمت را بدانیم.

سفارت خانه‌های آمریکا یا لانه های شیطان

حجت‌الاسلام با اشاره به مطلب فوق گفت: همانطور که از نامش معلوم است سفارت خانه به مکانی می‌گویند که در آنجا کارهای سیاسی که مربوط به آن کشور است انجام می‌شود، اما آمریکا سفارت خانه‌های خودش را در ایران و کشورهای دیگر را تبدیل به لانه جاسوسی و لانه‌های شیطان کرده است.

وی افزود: تمامی شیطنت‌ها، ایجاد بحران‌ها در کشورها بین مردم و دولت‌ها خصوصا کشورهای اسلامی زیر سر آمریکا بوده و هست و کشورها این را متوجه شده‌اند، با همه این شیطنت‌ها که ۴۰ سال است زمان برده می‌بینید که به جایی نرسیده‌اند و دوران افول آمریکا رسیده است و مردم ما در کنار یکدیگر رو به پیشرفت هستیم.

خطیب جمعه گالیکش با اشاره به اینکه شرایط کنونی کشور شرایط حساسی است گفت: جبهه استکبار و ایادی بدبختشان با تمام توان در برابر انقلاب اسلامی ایستاده‌اند می‌طلبد که ما هم در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان همه با هم در کنار هم قرار بگیریم و یک بار دیگر پرچم اسرائیل و آمریکا را لگد کوب کنیم و آن را به آتش بکشانیم.

هلاکت ابوبکر البغدادی درس عبرت برای کسانی که به آمریکا و غرب دل می‌بندند

امام جمعه گالیکش با اشاره به رویدادهای بین‌المللی گفت: ایران اسلامی آماده می‌شود تا گام چهارم کاهش تعهدات برجامی خود را دقت و همت بیشتری بردارد، چون اتحایه اروپا هم به وعده‌های خودش به مانند آمریکا عمل نکرده است، دشمنی ان‌ها نیز با ملت ما کمتر از آمریکا نبوده و نیست. می‌طلبد مسئولین ما بیایند و ایران اسلامی را در مباحث هسته‌ای به جایگاه خودش برسانند. حق این مردم و مسئولین است که از این نعمت خدایی بهره‌مند باشند و استفاده کنند.

وی با اشاره به مسائل اخیر عراق و لبنان گفت: باز هم دست آمریکا، اسرائیل و برخی از حکام بدبخت منطقه در این ماجرا مشاهده می‌شود، اختلافی ایجاد کردند در بین برخی از مردم در شهرهای عراق، مطالبات مردم به حق و بجا است و با فستد، گرانی و ... باید مقابله بشود اما باید مواظب نفوذی‌ها باشند تا مشکلاتی برای آن‌ها به وجود نیاید.

حجت‌الاسلام دلبری اظهار کرد: خبر هلاکت ابوبکر البعدادی هم نتوانست رییس جمهور آمریکا را نجات دهد، داعش را خود آمریکا ایجاد کرده است و با این بهانه‌ها نمی‌توانید مردم را فریب دهید آن هم در آستانه انتخابات آمریکا با سیاستی که رییس جمهور قبلی که استفاده شده است.

وی افزود: هلاکت ابوبکر البغدادی درس عبرتی است برای کسانی که به آمریکا و غرب دل می‌بندند. پس از هلاکت بن‌لادن، قزافی، ملاعمر، صدام و ... سرانجام نوبت البغدادی رسید، سیاست آمریکا این بوده و است.

آرشیو

روز : ماه : سال :