امام جمعه گالیکش گفت: فعالیت‌های نیروی انتظامی برای برقراری نظم، قانون و امنیت بر سه اصل آگاهی، پیشگیری و پیگیری بوده است و مردم قدر این شایستگان را دانسته و می‌دانند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام سید محمد دلبری ضمن توصیه خود و نمازگزاران جمعه گالیکش به رعایت تقوا الهی و ترک گناهان و محرمات گفت: نیروهای مصلح بازوان اقتدار و امنیت کشور هستند.

وی افزود: برای اینکه به اهمیت و جایگاه واقعی نیروهای مصلح و مقتدر کشورمان پی ببریم به آیه ۶۰ سوره انفال مراجعه می کنیم که خداوند در مقام مقابله با دشمنان و کفار فرمودند باید خودتان را آماده و مهیا کنید تا دشمنانتان را بترسانید و بر آن‌ها غلبه کنید.

خطیب جمعه گالیکش با اشاره به دیدار سپاهیان با مقام معظم رهبری گفت: رهبری در این دیدار فرمودند؛ سپاه باید کار خودش را انجام بدهد و هویت خود را حفظ کند و همکاری لازم را با دیگر دستگاه‌ها داشته باشد.

امام جمعه گالیکش با اشاره به آغاز هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی باید مظهر عزت اقتدار و رحمت باشد.

وی افزود: نیروی انتظاری یک نیروی با ارزش، شجاع و خدوم بوده و هست و در انجام وظایفی که داشته تاکنون ۱۳ هزار شهید و ۲۲ هزار جانباز را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

حجت‌الاسلام دلبری تصریح کرد: فعالیت‌های نیروی انتظامی برای برقراری نظم، قانون و امنیت بر سه اصل آگاهی، پیشگیری و پیگیری بوده است و مردم قدر این شایستگان را دانسته و می‌دانند.

خطیب جمعه گالیکش تاکید کرد: نیروهای نظامی و انتظامی در کنار یکدیگر با حرف شنوی از مقام معظم رهبری اقتداری را ایجاد کرده‌اند که همه شیطنت‌های دشمنان را خنثی و آن‌ها را ذلیل و منکوب کنند.

وی با اشاره به اشغال ۱۹ ساله افغانستان توسط آمریکا گفت: طی ۴۰ سال گذشته نیروهای مصلح ما یک وجب از خاک کشور را به دشمنان ندادند؛ اما نظامیان آمریکا ۱۹ سال خاک افغانستان را اشغال کرده‌اند. وضعیتی در این کشور ایجاد کرده‌اند که بیش از ۷ هزار نیروی داعشی و ۱۹ هزار نیروی آمریکایی در افغانستان هستند. کارشان کشتار مردم، کشت خشخاش، فساد اداری و مالی، ایجاد بحران‌های اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... است.

امام جمعه گالیکش گفت: کار پایگاه‌های نظامی آمریکا در افغانستان کشت خشخاش است و هیچ مسئول عالی رتبه افغانی اجازه ورود به آن‌جا را ندارد.

خطیب جمعه گالیکش با اشاره به عملیات نصرمن‌الله یمنی‌ها که گامی دیگر در تحقق پیروزی راهبرد مقاومت است گفت: یمنی ها چهار سال آماج هجوم آل سعود و حامیان آن‌ها قرار دارند، سه هفته پس از حمله پهپادهای یمنی به پالایشگاه نفتی آرامکو عربستان عملیاتی در منطقه نجران ترتیب دادند و ضربه سنگینی به عربستانی وارد کردند.

وی با اشاره به غلبه راهبردی ایران بر آمریکا گفت: اکنون در شرایطی قرار داریم که ایران اسلامی بالنده است و آمریکا و اذناب پلیدش ذلیل شده‌اند.

آرشیو

روز : ماه : سال :