فرمانده سپاه گالیکش گفت: دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که با رهبری امام خمینی (ره) و ولایت‌پذیری رزمندگان ما به پیروزی رسید.

به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه"، سرگرد احمد کوهستانی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان گالیکش به مناسب هفته دفاع مقدس گفت: عواملی چون ایثار، استقامت و تکیه بر مکتب سیدالشهدا و عاشورا باعث پیروزی ما در جنگ با استکبار بود.

فرمانده سپاه گالیکش افزود: دفاع مقدس نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است که رزمندگان ما توانستند به پیروزی برسند.

به گفته وی؛ صدام با حمایت غرب و استکبار جهانی در حالی که سپاه نوپا بود و مستشاران ارتش از کشور خارج شده بودند به ایران حمله کرد که رزمندگان ما دفاع مقدس را رقم زدند و به پیروزی رسیدند.

کوهستانی خاطرنشان کرد: صدام با توجه به تجهیز نظامی، بمب‌های شیمیایی و میکروبی و تسلیحات ویژه نظامی که دشمنان در اختیار او قرار داده بودند پیروزی خود را قطعی می‌دانست و توجهی به رشادت‌های، ایمان و ولایتمداری رزمندگان ما نکرده بود و رزمندگان ما به رهبری امام خمینی (ره) در دفاع مقدس به پیروزی رسیدند.

فرمانده سپاه گالیکش افزود: امروز ما در منطقه اگر پیروزی‌هایی به دست می‌آوریم و در جریان مقاومت دست برتر داریم به‌خاطر همان مقاومت و توجه به ولایت فقیه است که باعث قدرت انقلاب اسلامی شده است.

وی گفت: 40 عنوان برنامه شاخص در سطح شهرستان گالیکش برای هفته دفاع مقدس برنامه‌ریزی شده است.

کوهستانی برگزاری زنگ ایثار همزمان با بازگشایی مدارس، برنامه میثاق با شهداء و یادواره‌های شهدا و آبروی محله، رژه خودرویی، ویزیت رایگان و خدمات دندانپزشکی، دیدار و سرکشی با خانواده شهداء و رزمندگان، همایش زنان ایثارگر و بسیجیان پیشکسوت (اسوه های صبر)، سرکشی از پروژه‌های محرومیت‌زدایی و ... را از جمله برنامه‌های شهرستانی هفته دفاع مقدس در گالیکش عنوان کرد.

آرشیو

روز : ماه : سال :