سرپرست فرمانداری گالیکش در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار و در دیدار با خبرنگاران شهرستان گفت: خبرنگاری یکی از فرصت‌ها و قابلیت‌های خوب برای مسئولین و مردم بشمار می‌رود و درواقع خبرنگار پل همدلی و همگرایی بین مردم و مسئولین است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی روابط ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره یکصدوشصت شهید عرصه خبر به‌ویژه شهید محمود صارمی، اظهار کرد: خبرنگاران به‌عنوان دیده‌بان امین و قشر مورد اعتماد جامعه هستند.

وی افزود: سلیقه، ذوق و اعتمادسازی در جامعه به‌عنوان شاخص‌هایی از خبرنگاری است و چهار مهارت خواندن و نوشتن، صحبت کردن و شنیدن از مهارت‌های خبرنگاران خلاق و حرف‌های بشمار می‌رود.

مایلی در ادامه در خصوص اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان گفت: مرکز دیالیز که از دغدغه‌های دیرینه مردم به‌ویژه ۲۶ بیمار دیالیزی در این شهرستان بوده است با راه‌اندازی چهار دستگاه و پذیرش چهار بیمار در هر نوبت بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال فعالیت خود را آغاز نموده است.

وی افزود: میدان میوه و تره‌بار شهرستان در زمینی به مساحت یک هکتار، به‌عنوان مرکز بسته‌بندی خشکبار با ۹۴ غرفه که در فاز اول برای ۴۰ نفر ایجاد شغل خواهد کرد و به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین میادین میوه و تره‌بار استان محسوب می‌شود به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

سرپرست فرمانداری گالیکش احداث دهکده گیاهان دارویی در سطح ۱۳.۲ هکتار و اشتغال‌زایی برای ۳۰ نفر و همچنین بیمارستان ۹۱ تختخوابی با کاربری توریستی درمانی که طی سه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید را از دیگر پروژه‌های برجسته شهرستان گالیکش برشمرد.

مایلی از آسفالت سه روستای سیجان، کندسکوه و یورت‌کاظم و آغاز عملیات بهسازی جاده روستایی گالیکش به سمت فارسیان و اتمام جاده ۳۸ کیلومتری گالیکش به تنگراه و به زیر بار ترافیک رفتن این محور را از برنامه‌های اولویت‌دار این شهرستان نام برد و گفت: بیست میلیارد تومان اعتبار در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان گالیکش برای اجرای پروژه‌های عمرانی و فرهنگی تصویب‌شده است.

گفتنی است در پایان این مراسم ضمن پاسخگویی فرماندار به سؤالات اصحاب رسانه، با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از فعالان عرصه خبر در شهرستان گالیکش تجلیل شد.

آرشیو

روز : ماه : سال :