رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش گفت: بنا داریم نخستین یادواره شهدای ورزشکار را در هفته تربیت‌بدنی که مصادف با ایام محرم و صفر است در شهرستان گالیکش برگزار کنیم.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " جواد عجم در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: با همکاری بخش خصوصی تلاش داریم تا استخر دولتی در شهرستان احداث کنیم که تاکنون زمین موردنظر جانمایی شده و امید داریم در صورت تائید کارشناسی زمین کلنگ احداث این استخر هر چه زودتر زده شود.

وی افزود: یکی دیگر از فعالیت‌های عمرانی حوزه ورزش شهرستان بهسازی و ساماندهی استادیوم فوتبال ولایت و به‌روزرسانی سیستم روشنایی سالن شهدا بااعتبار 10 میلیون تومان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش با اشاره به هم‌زمانی هفته تربیت‌بدنی با ایام محرم صفر تصریح کرد: تلاش داریم تا نخستین یادواره شهدای ورزشکار استان را در شهرستان برگزار کنیم که پیش‌بینی می‌شود این یادواره در هفته تربیت‌بدنی برگزار شود.

وی ادامه داد: در سال گذشته 10 هیئت ورزشی در شهرستان فعالیت داشت که امسال تعداد آن‌ها به 20 هیئت افزایش‌یافته و بنا داریم تا افق 1400 تعداد این هیئت‌ها به 25 مورد افزایش پیدا کند.

تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته گالیکش یک هزار و 600 نفر است

عجم گفت: تعداد ورزشکاران سازمان‌یافته شهرستان یک هزار و 600 نفر است که از این تعداد 400 نفر خانم و مابقی آقا هستند.

وی درباره قهرمانی ورزشکاران در المپیادها استانی و تعداد ورزشکار دعوت‌شده به اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: ورزشکاران شهرستان امسال در المپیادهای استانی 38 مدال را کسب کردند ضمن اینکه در بین 22 شهر و شهرستان مقام دوازدهم را در این المپیاد کسب کردیم همچنین در مسابقات کشوری 10 مدال کسب‌شده و 6 نفر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گالیکش یادآور شد: در حال حاضر در روستاهای «فارسیان»، «پاسنگ» و «قلی‌تپه» سالن ورزشی در حال احداث است و زیرسازی چمن مصنوعی زمین‌های ورزشی روستاهای «آق قمیش»، «اسلام‌آباد» و «عرب بوران» در حال انجام است.

آرشیو

روز : ماه : سال :