سرپرست فرمانداری گالیکش گفت: محور گالیکش – به خراسان شمالی با روزانه 15 هزار تردد، به‌عنوان یک محور ترانزیتی و مهم از جایگاه ویژه‌ای در ترافیک استان و کشور برخوردار است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی در بازدید از پروژه بزرگراه گالیکش – تنگراه به استان خراسان شمالی، ضمن تأکید بر اهمیت تکمیل این پروژه اظهار کرد: اتمام این پروژه نقش مهمی در کاهش بار ترافیکی، تصادفات و نارضایتی‌ها دارد.

وی ضمن قدردانی از اقدامات و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی راهداری و راه‌ و شهرسازی گفت: محور گالیکش-تنگراه با روزانه ۱۵ هزار تردد، به‌عنوان یک محور ترانزیتی و مهم از جایگاه ویژه‌ای در ترافیک استان و کشور برخوردار است.

سرپرست فرمانداری گالیکش در حاشیه بازدید از نقاط حساس و حادثه‌خیز (محور سه‌راهی کلاله-گالیکش-تنگراه و حدفاصل دارآباد-پل ۱۴متری) افزود: طبق هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده در این بازدید مقرر شد راهداری و راه‌ و شهرسازی نسبت به ارتقاء سطح کیفی و ایمنی، نصب علائم و ‌تابلوهای هشداردهنده و روشنایی، مرمت و بهبود آسفالت و بهسازی این نقاط پرمخاطره در ظرف چند روز آینده اقدام کنند.

گفتنی است ورودی شهر صادق‌آباد هم از دیگر نقاطی بود که از سوی فرماندار، مدیرکل راهداری و هیئت همراه، بخشدار لوه و شهردار صادق‌آباد مورد بازدید قرار گرفت.

در این بازدیدها مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای و کارشناسان راه‌ و شهرسازی استان گلستان، مشاوران و پیمانکار پروژه احداث بزرگراه گالیکش-تنگراه حضور داشتند.

آرشیو

روز : ماه : سال :