فرمانده سپاه گالیکش گفت: بازسازی واقعه غدیر 28 مردادماه در این شهرستان انجام می‌شود.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سرگرد پاسدار احمد کوهستانی در نشست خبری به مناسبت بازسازی واقعه غدیر گفت: برای دومین بار بازسازی واقعه غدیر در شهرستان گالیکش با حضور سادات و مردم در 28 مردادماه از ساعت 9 صبح روبروی گلزار شهدای شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: جلسات متعدد در سطح شهرستان با حضور فرماندار و روسای سایر ادارات در خصوص چگونگی نحوه اجرای این برنامه بزرگ برگزارشده است و از ظرفیت شهرستان برای هر چه باشکوه‌تر شدن این برنامه استفاده خواهد شد.

به گفته کوهستانی؛ ستاد بازسازی واقعه غدیر به ریاست حجت‌الاسلام دلبری امام‌جمعه گالیکش و حضور فرماندار به‌عنوان جانشینی این ستاد شکل‌گرفته است و در این فرایند با شکل‌گیری کمیته‌های مختلف و حضور نهادهای دولتی در این کمیته‌ها و حضور هیئت‌های مذهبی، معتمدین و آحاد مردم برای هر چه‌بهتر برگزار شدن این واقعه تاریخی در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه گالیکش خاطرنشان کرد: با توجه به وجود سادات در این شهرستان می‌بایست از حضور این ذریه اهل‌بیت علیهم‌السلام استفاده نمود و به شکل مناسب از ایشان برای حضور در برنامه بازسازی واقعه غدیر دعوت نمود.

وی افزود: سال 94 این واقعه با حضور 250 هنرمند استانی بازسازی شد و امسال این مراسم با اعتماد به 350 هنرمند شهرستانی با مجریگری انجمن هنر این شهرستان برای دومین سال بازسازی می‌شود.

وی تصریح کرد: بازسازی واقع غدیر سال 94 گالیکش به عنوان 10 واقع غدیر برتر کشور انتخاب و تجلیل شد.

کوهستانی در پایان به وحدت بین مردم گالیکش اشاره کرد و افزود: مردم شهرستان گالیکش در همه صحنه‌ها حاضرند و همیشه در کنار یکدیگر با وحدت مثال‌زدنی حضور دارند و در تمامی برنامه‌ها پشت سر ولایت و آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و استقبال مردم در برنامه بازسازی واقعه غدیر دوره قبل گواه این مسئله است. ما امروز از زحمات انقلابی مردم ولایت مدار گالیکش تقدیر و تشکر می‌کنیم و مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای مدظله‌العالی نیز نگاهی ویژه به این شهرستان و مردم ولایتمدار آن دارد.

آرشیو

روز : ماه : سال :