دبیر ستاد کمک‌های بنیاد مستضعفان در حوادث طبیعی گفت: بیش از ۳۶ هزار تن سیمان توسط بنیاد مستضعفان به مناطق سیل‌زده اهدا شد.

به گزارش "پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " علی امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه از ارسال بیش از 36 هزار تن سیمان به 8 استان آسیب‌دیده در سیل اخیر تا 5 مرداد سال جاری خبر داد.

وی تأکید کرد: این حجم از سیمان ارسالی از سوی هلدینگ صنایع معدنی کاوه پارس و توسط کارخانه‌های سیمان تهران، سیمان نهاوند و سیمان پیوند گلستان اهداشده است و بیشترین حجم سیمان با توجه به میزان خسارت‌ها در خوزستان به این استان اختصاص‌یافته است.

دبیر ستاد کمک‌های بنیاد مستضعفان با اشاره به اقلام اهدایی هدلینگ صنایع معدنی کاوه پارس گفت: تا تاریخ 6 مردادماه امسال شرکت سیمان پیوند گلستان گالیکش 7 هزار و 709 تن سیمان را به استان گلستان، 2 هزار و 585 تن سیمان نیز به استان مازندران، 800 تن سیمان به استان خراسان شمالی و 545 تن سیمان به خراسان رضوی اهدا کرده است.

امیدی افزود: کارخانه سیمان نهاوند 13 هزار و 739 تن سیمان به استان خوزستان و 9 هزار و 687 تن سیمان به استان لرستان اهدا کرده است. سیمان نهاوند 2 هزار و 39 تن سیمان به استان همدان اهدا کرده است و همچنین کارخانه سیمان تهران نیز 177 تن سیمان به استان مرکزی اهدا کرده است.

وی مجموع سیمان اهدایی توسط این ۳ کارخانه به استان‌های آسیب‌دیده را بیش از ۳۶ هزار تن اعلام کرد.

آرشیو

روز : ماه : سال :