سرپرست فرمانداری گالیکش ماه‌هاست تا استاندار گلستان به این شهرستان بیاید و مرکز دیالیز گالیکش را افتتاح کند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " پیگیری احداث مرکز دیالیز گالیکش از زمان حسن خسروی فرماندار سابق و رجبی نماینده سابق شهرستان در مجلس شورای اسلامی زده شد.

خسروی و رجبی برای گرفتن مجوز این مرکز تلاش بسیار کردند و طی چهار سال حسن خسروی در نشست‌های خبری هفته دولت و دهه فجر خبر از افتتاح آن می‌داد، موضوعی که هرگز محقق نشد.

کوسه غراوی نماینده حال حاضر شهرستان نیز تلاش‌های بسیاری برای تجهیز این مرکز انجام داد و به‌نحوی‌که از چند ماه قبل مرکز دیالیز گالیکش آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

حسین مایلی اوایل زمستان ۹۷ در نشست با خبرنگاران خبر از افتتاح مرکز دیالیز گالیکش در دهه فجر آن سال خبر داد و در این لحظه یکی از خبرنگاران حاضر گفت: طی چهار سال گذشته بشارت افتتاح این مرکز توسط فرماندار وقت به مردم داده‌شده اما تاکنون محقق نشده است.

مایلی در جواب خبرنگار از حتمی بودن راه‌اندازی این مرکز و وعده صادقه خود در دهه جبر ۹۷ خبر داد.

هاشمی استاندار معزول گلستان به افتتاح پروژه‌های دهه فجر گالیکش نیامد تا مردم برای بولد نشد حسین مایلی کماکان منتظر حضور استاندار باشند.

دوباره قرار شد هفته پایانی سال ۹۷ این پروژه با حضور هاشمی افتتاح شود اما وقوع سیل گلستان این افتخار را از هاشمی گرفت تا بیماران دیالیزی گالیکش با درد خود بسازند و منتظر حضور شخص اول سیاسی گلستان باشند برای افتتاح این مرکز...

پس از هاشمی غراوی یکی از سه گزینه بومی تکیه‌بر کرسی استانداری سرپرست استانداری گلستان شد و مایلی تصمیم گرفت با غراوی افتتاح بازی خود را در روز عید فطر انجام دهد؛ اما استاندار رسمی چیز دیگری بود...

حال متأسفانه هفته گذشته مجدد سرپرست فرمانداری گالیکش در جلسه شورای اداری این شهرستان خبر از افتتاح مرکز دیالیز گالیکش با حضور هادی حق‌شناس استاندار جدید گلستان در آینده‌ای نزدیک داده است.

حسین آقای مایلی این مرکز که مدتی است آماده افتتاح‌شده پس این تمدید مدت آغاز بکار چیست؟

مگر از درد و مشکلات بیماران دیالیزی خبر ندارید؟

حتماً باید استاندار باشد و شما بلد شوید تا مرکز دیالیز افتتاح شود؟

آیا نمی‌شود یا مردم و مسئولین محلی با یک جعبه شیرینی این مرکز را افتتاح کرد تا بیش از این بیماران دیالیزی شهرستان در رنج و عذاب نباشند؟

آرشیو

روز : ماه : سال :