مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش از رفع 102 مورد شکستگی در ماه گذشته خبر داد و گفت: برای این عملیات 160 میلیون ریال هزینه صرف شده است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسن براتی در گفت و گو با خبرنگار نیلکوه گفت: در روستاهای شهرستان گالیکش 155 کیلومتر خط انتقال و 205 کیلومتر شبکه توزیع وجود دارد.

وی از اجرای 160 متر خط انتقال و شبکه توزیع در روستاهای این شهرستان در ماه گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 75 متر خط انتقال و 85 کیلومتر شبکه توزیع اجراشده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش از واردکردن ایستگاه پمپاژ شهر صادق‌آباد خبرداد و اضافه کرد: هزینه این پروژه بالغ‌بر 200 میلیون ریال بوده است.

براتی ارائه آب آشامیدنی باکیفیت به مشترکین را، رسالت این دستگاه عنوان کرد و افزود: در خردادماه امسال 120 کیلوگرم کلر مایع و 162 کیلوگرم پرکلرین مصرف‌شده است.

بیش از هزار نفر از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش به اجرای خط انتقال برق و نصب پست هوایی چاه شماره 2 اشاره کرد و گفت: برای این پروژه 1000 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: با تکمیل این پروژه 9 روستای تحت پوشش این شهرستان از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند.

براتی تعداد خانوار بهره‌مند از این طرح آب‌رسانی را 1090 خانوار اعلام کرد و گفت: 3690 نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره‌مند شدند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش بابیان اینکه عملیات اجرای خط انتقال برق و نصب پست هوایی چاه شماره 2 قنات از سال گذشته آغاز شد، اضافه کرد: خوشبختانه این پروژه در سال جاری تکمیل‌شده و تحویل موقت هم شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گالیکش در خاتمه در راستای گندزدایی و توزیع آب آشامیدنی برای روستاهای تحت پوشش این شهرستان یادآور شد: 49 روستا با 10653 مشترک و 35842 جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره‌مند هستند.

آرشیو

روز : ماه : سال :