مراسم تکریم و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گالیکش صبح امروز برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " صبح امروز، آئین تکریم و معارفه جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گالیکش با حضور سرهنگ پاسدار محمدرضا کاظمی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا گلستان در محل نمازخانه سپاه گالیکش برگزار شد.

nilkooh3505 1

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا گلستان در این آیین اظهار داشت: مسئولیت داشتن در سپاه کار سختی است که بار سنگینی بر دوش ما می‌گذارد.

سرهنگ پاسدار محمدرضا کاظمی افزود: مسئولیت به معنای پاسخ دادن است و آدمی در قبال آن باید پاسخگو باشد که از چه کردی؟ و در چه راهی صرف کردی؟ می‌بایست پاسخگو باشد و هرچه بیشتر داشته باشی بیشتر می‌بایست پاسخگو باشی.

وی مسئولیت پذیرفتن در سپاه را کار سختی دانست و گفت: مسئولیت در سپاه کار سختی است. سپاه نهادی است که مسئولیتش زیاد و مأموریتش همه‌جانبه است و هم الگو است و برای تک‌تک مسئولیت‌های آن خون داده‌ایم. ما برای این مسئولیت‌ها شهید داده‌ایم و این کار ما را بسیار سخت می‌کند هم در پذیرش مسئولیت و هم می‌بایست پاسخگو باشیم.

کاظمی اضافه کرد: مسئولیت در سپاه برای خدمت‌رسانی، رشد معنوی و خاضع شدن است چراکه سپاه مسئولیت را امانت می‌داند و این امانت از طریق شهدا به رسیده است و باید آن را حفظ نماییم.

وی خاطرنشان کرد: ما نباید طوری عمل کنیم که امانتی که در بر عهده‌ی ما است خدشه‌دار شود و نگاه ابزاری به آن داشته باشیم، امانت‌ها را باید به اهل آن بسپاریم. مسئولیت تکلیف است و این تکلیف انسان را به رنج می‌اندازد و می‌بایست گاهی از لذت‌ها بگذریم به خاطر این امانت و تکلیفی که به ما سپرده‌شده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا گلستان افزود: مسئولیت در سپاه فرصت نیز هست. فرصتی برای خدمت، رشد معنوی، تربیت انسان و ذخیره کردن توشه برای روزی که تنها همین فرصت‌ها و خدمت‌ها بدرد انسان می‌خورند.

در پایان حکم مسئولیت جانشین سرگرد مصطفی لو توسط معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا گلستان به وی اهدا شد.

nilkooh3505 1

nilkooh3505 1

آرشیو

روز : ماه : سال :