معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گالیکش گفت: برای ارائه برنامه‌های خوب و جلب رضایتمندی مردم لازم است تعیین هدف شود که برای رسیدن به هدفی مطلوب نیاز به برنامه‌ریزی است. دهیاران باید در ارائه برنامه‌ها برای رسیدن به هدف تلاش نمایند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سید غلامرضا قاضوی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در جلسه ماهانه دهیاران بخش مرکزی با تأکید بر ارائه خدمت خالصانه به روستاییان، اظهار کرد: امروزه لازمه هر کاری ارتباط مستقیم با مردم است لذا باید بعد از احصاء نظرات، پیشنهادات و خواسته‌های آنان و برنامه‌ریزی مدون در جهت تحقق خواسته‌های مردم گام برداشت.

وی با تأکید بر بحث بودجه‌نویسی دهیاری‌ها تصریح کرد: انجام پروژه‌های عمرانی و زیربنایی و موضوعات گردشگری، نظافت، ارائه برنامه‌های توسعه‌ای و کسب درآمد پایدار برای دهیاری‌ها می‌تواند رضایتمندی حداکثری‌ روستاییان را جلب نماید و آینده‌ای روشن را به ارمغان بیاورد.

قاضوی همچنین پیرامون موارد مبتلابه دهیاری‌ها، موارد قانونی و راهکارهای اجرایی برای دستیابی به خواسته‌های به‌حق مردم ارائه نمود.

اسماعیل طوسی بخشدار مرکزی شهرستان گالیکش نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های دهیاران در جهت آبادانی روستاها و ارائه راهکارهای اجرایی برای رفع مشکلات مردم، خاطرنشان کرد: همه دهیاران باید در چارچوب قانون و وظایف تعریف‌شده، گام بردارند تا بتوانند از این راه با ارائه خدمت مؤثر و مفید به مردم، رضایتمندی آنان را جلب کنند.

گفتنی است در این جلسه هریک از دهیاران، نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند و معاون فرماندار و بخشدار مرکزی ضمن پاسخگویی به موارد مطروحه، خواسته‌های آنان را در دستور کار قراردادند.

آرشیو

روز : ماه : سال :