فرماندار گالیکش گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی، تنوع قومیتی و نوع اقلیم این شهرستان، توسعه گردشگری باهدف رونق اقتصادی، محوریت استارت‌آپ‌ها در این مناطق به‌ویژه در روستاها باشد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی در نخستین جلسه برگزاری استارت‌آپ‌های شهر خلاق و کارآفرینی شهرستان گالیکش گفت: توسعه استارت‌آپ‌ها می‌تواند به فروش بیشتر صنایع‌دستی منجر شده و به استقرار سرمایه، اشتغال‌زایی بیشتر و امکان خرید اینترنتی در شهرستان کمک کند و علاوه بر این، پیمایش فضای کار و خانه را کاهش داده و به استقرار هر چه بیشتر گردشگری نوین کمک‌کننده خواهد بود.

وی با تأکید بر اهمیت استارت‌آپ‌های نوین گردشگری تصریح کرد: این استارت‌آپ‌ها ضمن کمک به توسعه اقتصادی، به توسعه بازاریابی و تبلیغات و جذب گردشگر نیز کمک خواهند کرد.

فرماندار گالیکش رونق گردشگری در روستاها را تضمین‌کننده معیشت روستائیان برشمرد و ادامه داد: امروزه مردم با ماشینی شدن زندگی علاقه زیادی به سفر و اسکان چندروزه در روستاها دارند، اما تلاش چندانی در جهت معرفی آثار تاریخی و طبیعی و جاذبه‌های گردشگری این مناطق صورت نگرفته است.

مایلی بابیان این مطلب که همه تلاش‌ها به‌گونه‌ای است که توسعه در سطح شهرستان در ابعاد مختلف شکل گیرد، افزود: همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی، ضمن حمایت از نخبگان شهرستان به‌عنوان سرمایه‌های جامعه، نسبت به تشکیل اتاق فکر اقدام نمایند.

وی در پایان گفت: در کسب‌وکارها در بستر فضای مجازی، داشتن علم و نیروی انسانی كارآمد بسیار حائز اهمیت است، لذا كمبود سرمایه را می‌توان با تلاش، علم و صرف انرژی جبران كرد. ازاین‌رو حمایت ویژه از استارتاپ‌ها ضرورت دارد.

آرشیو

روز : ماه : سال :