شهردار صادق‌آباد گفت: در راستای ارائه خدمت به شهروندان فهیم شهر، صبح امروز ماشین آتش‌نشانی شهرداری صادق‌آباد تحویل گرفته شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " مهدی سبحانی در گفت و گو با خبرنگار نیلکوه گفت: خوشبختانه پس از پیگیری‌های فراوان از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری صادق‌آباد، یک دستگاه خودروی هیوندای اچ‌دی ۶۵ با کاربری آتش‌نشانی به این شهرداری اختصاص یافت و هم اکنون از خرمشهر به سمت صادق‌آباد در حال عزیمت است.

وی افزود: اعتبار هزینه شده جهت تهیه این خودرو مبلغ ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال بوده که از این رقم، مبلغ ۳۹۰ میلیون ریال سهم شهرداری صادق‌آباد و الباقی از سوی سازمان شهرداری‌های کشور تأمین شده است. البته قیمت روز ماشین در حال حاضر مبلغی در حدود ۷ میلیارد ریال می‌باشد.

سبحانی تصریح کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری صادق‌آباد تمام توان و ظرفیت خود را در جهت توسعه و پیشرفت بیش از پیش این شهر جدید بکار گرفته تا به بهترین شکل ممکن، خدمات‌رسانی به شهروندان تحقق یابد.

شهردار صادق‌آباد خاطرنشان ساخت: صادق آباد یک شهر نوظهور و نوباوه در استان گلستان بشمار می‌رود، قطعاً نیازمند بذل توجه مسئولین فرادستی است تا شاهد تسریع در روند پیشرفت و آبادانی آن باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :