مدیرعامل کارخانه 'سیمان پیوند' گلستان گالیکش اعلام کرد که این واحد تولیدی مقدار 100 هزار تن محصول خود را برای بازسازی مناطق سیل زده این استان اختصاص داده و ارسال این محموله های اهدایی را در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب، آغاز کرده است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سیدعباس حسینی در گفت و گو با خبرنگار نیلکوه گفت: این مقدار سیمان در راستای منویات رهبری انقلاب و دستور رییس بنیاد مستضعفان کشور، برای بازسازی اماکن مسکونی مناطق سیل زده گلستان اهدا شده و ارزش آن 160 میلیارد ریال است که بتدریج به مناطق سیل زده گلستان ارسال می شود.

nilkooh3397 1

وی اضافه کرد: نخستین محموله سیمان اهدایی این واحد تولیدی برای مناطق سیل زده گلستان 10 هزار تن در نظر گرفته شده و ارسال آن از هفته گذشته برای مناطق سیل زده استان گلستان آغاز شد.

حسینی ادامه داد: سیمان مورد نیاز مناطق سیل زده گلستان متناسب با نیاز و نیز اعلام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به عنوان پیمانکار، بلافاصله به مناطق سیل زده ارسال می شود.

وی تصریح کرد: این واحد تولیدی یکی از زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان کشور است و در راستای محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در منطقه محروم گالیکش گلستان در سال 90 به بهره برداری رسید.

مدیرعامل کارخانه سیمان پیوند گلستان ادامه داد: براین اساس این واحد تولیدی علاوه بر کمک رسانی برای احداث واحدهای مسکونی سیل زدگان، در احداث یک دهنه پل بر روی رودخانه 'گرگانرود' نیز مشارکت دارد.

وی گفت: این کارخانه سال 97 حدود 54 هزار تن سیمان برای سیل استان‌های خراسان شمالی و رضوی و مازندران اهدا کرده است.

مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان گفت: علاوه بر تخصیص بخش قابل‌توجهی از حجم تولید کارخانه، در حد توان ماشین‌آلات سنگین کارخانه را برای کاهش آسیب سیل در اختیار مسئولان شهرستان گالیکش قرار داده‌ایم و در حد توان به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های اقتصادی بنیاد مستضعفان در هر زمینه‌ای که مدیران ارشد این نهاد انقلابی ضرورت بدانند برای حل مشکلات منطقه کمک خواهیم کرد.

nilkooh3397 1

nilkooh3397 1

اهدای 500 تخته کیسه جامبو به سیل‌زدگان گلستان

مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان گفت: حسب نیاز شرکت آب منطقه‌ای گلستان، تعداد 500 تخته کیسه جامبو جهت مهار سیلاب در منطقه داشلی‌برون و اینچه‌برون توسط شرکت سیمان پیوند گلستان اهدا شد.

حسینی افزود: ارزش ریالی این کیسه‌ها حدود 400 میلیون ریال است.

nilkooh3397 1

nilkooh3397 1

آرشیو

روز : ماه : سال :