فرماندار گالیکش گفت: گسترش پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان در سطح جامعه، کاهش میزان فقر و افزایش امید به زندگی بخصوص در بین اقشار ضعیف و روستائیان را به دنبال دارد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی در اولین جلسه ماهانه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان در شرق استان که با حضور پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان و کارگزاران حوزه شرق گلستان در گالیکش برگزار شد، اظهار کرد: اساس کار صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ارائه خدمات به مردم روستایی و اقشار آسیب پذیر است و باید این فرهنگ عمومی رادر سطح جامعه گسترش داد تا افراد بیشتری از این خدمات ارزشمند بهره‌مند شوند.

وی افزود: بهره‌مندی از خدمات بیمه‌ای از سوی هر فرد، در واقع یک نوع خودمراقبتی و آینده‌نگری است.

مایلی با بیان اینکه نگاه دولت به بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یک نگاه حمایتی و تقویتی است، خاطرنشان کرد: معرفی و عملکرد خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان به عموم مردم باید در دستور کار کارگزاران و دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌ها قرار گیرد.

فرماندار گالیکش در پایان گفت: بخشداران، شوراهای اسلامی و دهیاران نقش عمده‌ای درخصوص توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان در روستاها و افزایش بهره‌مندیجامعه هدف دارند.

گفتنی است در پایان این جلسه احکام مستمری دو نفر از بیمه‌گزاران صندوق توسط فرماندار و مدیر استان اهدا شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :