بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه در حسینیه مسجد صاحب‌الزمان (عج) شهر گالیکش برگزار شد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " امام‌جمعه گالیکش در این مراسم با اشاره به هفته عقیدتی و سیاسی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هفته معلم گفت: علامه شهید مرتضی مطهری با آثار گران‌سنگ، تفکر ناب و انقلابی عمل کردن در این مسیر به شهادت رسیدند.

nilkooh3436 1

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری افزود: ازجمله ویژگی‌های بارز و برجسته شهید مطهری می‌توان به دشمن‌شناسی و نداشتن روحیه محافظه‌کارانه، مقابله یکه و تنها با تفکرات مارکسیستی و اخلاص را مشاهده کرد و نام برد.

وی افزود: امروزه دشمن با پیوند دو جریان نفاق خواص و جهل عوام می‌خواهد در مقابل انقلاب اسلامی بایستد؛ غافل از اینکه مردم ما بصیرت دینی دارند و علمای ما واقعیت‌ها را در خطبه‌های نماز جمعه برای مردم تبیین می‌کنند و سبک زندگی را برای مردم ترویج می‌کنند.

امام‌جمعه گالیکش گفت: شهید مطهری به راه درستش ایستاد و در مسیر درست حرکت کرد و در این راه شهادت درراه خدا نصیبش شد.

حجت‌الاسلام دلبری افزود: وقتی دشمنان می‌بینند نمی‌توانند در مقابل ایران اسلامی قد علم کنند به فکر نفوذ در کشور و مصادر امور می‌افتند؛ طی چهل سال گذشته آمریکا به دنبال شیطنت در کشور بوده و در تمامی آن‌ها نیز با شکست روبرو شده است.

به گفته وی دشمنان به فکر نفوذ از طریق عوامل داخلی بودند مثل نفوذ در دستگاه‌های حساس و انجام اقدامات تروریستی، نفوذ و جاسوسی از مراکز حساس صنعتی و صنعتی، نفوذ در دستگاه‌های حساس تصمیم‌گیری و تصمیم سازی کشور و تلاش برای اثرگذاری در نظام محاسبانی کشور است، همکاری در اتاق‌های فکری و نظریه‌پردازی آمریکا برای طراحی و تغییر نظام اسلامی و مدل‌سازی تغییر در ایران اسلامی است، سازمان‌دهی افراد در گروه‌های حقوق بشر برای نفوذ در کشور بوده است.

امام‌جمعه گالیکش تصریح کرد: نباید از مدیران دو تابعیتی استفاده کنیم و از این افراد مدیر و مسئول انتخاب کنیم.

در پایان این مراسم از فعالین و مدرسین حوزه عقیدتی و سیاسی سپاه شهرستان گالیکش تجلیل شد.

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

nilkooh3436 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :