فرماندار گالیکش گفت: نهاد شورای اسلامی که ریشه آن برگرفته از قرآن است، امروزه باید بعنوان واسطه و حلقه واصله مردم و مسئولین باشند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی در همایش گرامیداشت روز ملی شوراها در بخش لوه اظهار کرد: فعالیت شوراهای اسلامی در هر کشوری نماد عینی مردم سالاری دینی در این نظام است و البته در ایران اسلامی شورا بعنوان یک نهاد مردمی و مشورتی از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است.

nilkooh3431 1

وی افزود: مطالبه‌گری، احقاق حق و پیگیری مسائل و مشکلات مردم و شهروندان از مهمترین وظایف شوراهاست، منتها انتظار است شوراهای اسلامی درخصوص استقلال کار شهرداران و دهیاران قانونمندانه رفتار کرده و از دخالت‌های نابجا در امورات اداری و اجرایی آنان پرهیز کنند.

مایلی اضافه کرد: شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران نمایندگان مردم هستند و باید در انجام امورات خود از هرگونه تبعیض، فامیل بازی و منفعت جویی خودداری نموده و بعنوان امین مردم در جهت ارائه خدمات صادقانه به شهروندان تلاش نمایند.

فرماندار گالیکش خاطرنشان کرد: شوراهای اسلامی نقش بسزایی در تنویر افکار عمومی و ایجاد تعامل بین مردم و مسئولین دارند و شایسته است خدمات و عملکرد دولت به مردم را در بین آنها بازگو کنند.

گفتنی است در پایان این همایش از برخی شوراهای اسلامی منتخب و نمونه بخش لوه تجلیل و قدردانی شد.

nilkooh3431 1

nilkooh3431 1

nilkooh3431 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :