شهردار گالیکش با بیان اینکه بودجه شهرداری در سال 1398 کاملا منطقی و عاقلانه دیده شده است این رقم را حدود 8 میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " رمضانعلی خسروی پیرامون بودجه شهرداری گالیکش در سال 1398 اظهار کرد: ما بودجه سال 1398 را کاملا منطقی و عاقلانه دیدیم حدود 8 میلیارد تومان که 40 درصد این بودجه معادل 3 میلیارد و 200 میلیون تومان به عنوان منابع عمرانی و مابقی هزینه‌های جاری است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا راه‌های به دست آوردن بودجه مشخص شده و تا پایان سال قابل تحقق است، تصریح کرد: خیلی امیدوار هستم که امسال با وجود اعلام شرایط سخت بتوانیم فراتر از بودجه عمل کنیم.

شهردار گالیکش با بیان اینکه سیاست و استراتژی ما در سال قبل حفظ شرایط بود، افزود: سال قبل کمک‌های دولتی به شهرداری‌ها قطع شده بود و ماده 39 به عنوان کمک دولت به شمار می‌رفت، امسال افق خوبی در راستای کمک‌های دولتی خواهیم داشت.

خسروی بیان کرد: گرچه در سال جدید چشمداشتی به منابع دولتی نداریم و بحث پایدار بودن منابع را مدنظر قرار گرفتیم، سنگ‌شکن گالیکش که سال‌های سال راکد بود را به مدار برمی‌گردانیم، توجه به فرآورده‌های بتنی و درآمدهای پایدار جزو اولویت‌های ما است.

وی با اشاره به اینکه برای تحقق بودجه سال 1398 لحظه‌ای کوتاه نخواهیم آمد، گفت: تمام تلاش ما این است که فراتر از بودجه در زمینه عمرانی فعالیت کنیم و منابع بیشتری از بودجه 8 میلیارد تومانی پیش‌بینی شده را محقق کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :