رئیس پارک ملی گلستان گفت: متخلفین شکار غیرمجاز که اقدام به شکار 4 کل و بز کرده بودند در پارک ملی گلستان با محیط‌بانان درگیر شدند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " مهدی تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: در تعقیب و گریز شکارچیان غیرمجاز در پارک ملی گلستان یک قبضه سلاح برنو دوربین‌دار، لاشه سه رأس کل و یک رأس بز وحشی آبستن کشف شد.

وی افزود: مأمورین یگان حفاظت محیط‌بانی تنگه گل در حین گشت زنی و پایش در منطقه‌ی، ایکه قد بعد از شنیدن صدای شلیک گلوله به سمت محل موردنظر رفته و دو نفر شکارچی غیرمجاز را مشاهده کردند.

تیموری اضافه کرد: مأمورین بلافاصله اقدام به دستگیری متخلفین نموده و موفق به دستگیری یک نفر از آن‌ها شده و شکارچی دیگر با استفاده از توپوگرافی منطقه‌ای متواری شد.

به گفته رئیس پارک ملی گلستان؛ پس از جستجوی محل لاشه ۳ رأس کل و یک رأس بز وحشی آبستن، ۸ فشنگ برنو و قطار فشنگ، کوله‌پشتی و یک عدد دوربین چشمی از متخلفین کشف و ضبط شد.

وی افزود: شکارچیان از شهرستان گرمه خراسان شمالی بوده و نفر متواری شناسایی‌شده ضمن تنظیم صورت‌جلسه متخلف در محل پرونده این شکارچی برای اخذ ضرر و زیان به مراجع قضایی ارجاع شد.

nilkooh3424 1

nilkooh3424 1

nilkooh3424 1

nilkooh3424 1

nilkooh3424 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :