فرماندار گالیکش گفت: در دفاع مقدس سپاه تازه تشکیل‌شده بود، با حداقل تجهیزات مقابل دشمنان متجاوز قرار گرفتند و با توجه به آموزه‌های دینی توانستند در این عرصه به موفقیت دست پیدا کنند.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حسین مایلی در نخستین جلسه شورای اداری سال 98 شهرستان گالیکش گفت: سال 98 از سوی مقام معظم رهبری به سال «رونق تولید» نام‌گذاری شده است؛ بر خود واجب می‌دانیم بتوانیم اقدامات ماندگاری در این حوزه و اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری انجام دهیم تا رونق تولید در سطح شهرستان جامه‌ی عمل پوشانده شود.

 وی با اشاره به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی دولت آمریکا گفت: اقدام نابخردانه و خبیثانه رژیم آمریکا برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی و تحریم آن را قویاً محکوم می‌کنیم.

فرماندار گالیکش افزود: آحاد ملت ایران پشت سر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار دارند؛ سپاه متعلق به 80 میلیون ایرانی است؛ شاهد آن‌هم اینکه تمام مسئولین گالیکش در روز پاسدار تجدید میثاق مجددی با سپاهیان شهرستان داشتند.

مایلی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مولود انقلاب است و از بدو تشکیل انقلاب اسلامی دستاوردهای خوبی در بحث سازندگی، نظامی و... برای کشور داشته و اقدامات بسیار خوبی انجام داده‌اند و پشتیبان انقلاب اسلامی و نظام بوده‌اند.

وی اظهار داشت: در دفاع مقدس سپاه تازه تشکیل‌شده بود، با حداقل تجهیزات مقابل دشمنان متجاوز قرار گرفتند و با توجه به آموزه‌های دینی توانستند در این عرصه به موفقیت دست پیدا کنند.

فرماندار گالیکش با اشاره به سیل اخیر شهرستان گالیکش گفت: تمامی دستگاه‌ها وادارات باید تلاش کنند تا مشکلات سیل‌زدگان و آسیب دیدگان شهرستان را برطرف کنند.

مایلی با اشاره به فعالیت ادارات و نهادهای شهرستان در سیل اخیر شهرستان گفت: برخی ادارات 20 درصد و برخی درگیر از ادارات نیز 80 تا 100 درصد پای‌کار خدمات‌رسانی به شهرودان بودند و خدمات خوبی به سیل‌زدگان گالیکش ارائه کردند.

به گفته وی، از فردا بهابازارهای در سطح استان خواهیم داشت که نرم بارشی آن بیش از بارانهای سیل‌آسای اخیر گلستان خواهد بود؛ از دستگاه‌های اجرایی شهرستان گالیکش درخواست داریم با تمام توان برای امدادرسانی احتمالی پای‌کار باشند تا شاهد اتفاق ناگواری در حوزه نباشیم.

فرماندار گالیکش با اشاره به خسارت‌های سیل اخیر گلستان در این شهرستان گفت: دستگاه‌های اجرایی برآوردهای دقیقی از آسیب‌های احتمالی حوزه فعالیت خود داشته باشند؛ 7 میلیارد تومان در بخش راه، 54 میلیارد تومان در بخش جهاد کشاورزی، 100 هکتار به عرصه‌های منابع طبیعی و جنگلی به مبلغ 76 میلیارد تومان و 10 میلیارد تومان‌هم به حوزه مسکن در گالیکش خسارت واردشده است.

آرشیو

روز : ماه : سال :