مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان، از ارسال سیمان اهدایی کارخانه سیمان پیوند گلستان گالیکش به مناطق سیل‌زده مازندران خبر داد.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " سید عباس حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: در راستای دستور مهندس سعیدی کیا، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اولین محموله‌های سیمان اهدایی به سیل‌زدگان استان مازندران از کارخانه سیمان پیوند گلستان بارگیری و ارسال شد.

nilkooh3397 1

وی افزود: تمهیداتی برای ارسال سیمان به مناطق سیل‌زده استان گلستان نیز اندیشیده شده است که پس از فروکش کردن آب در آن مناطق، این محموله‌ها ارسال خواهد شد.

به گفته مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان؛ اهدا حدود 40 هزار تن سیمان برای سیل‌زدگان گلستان و 16 هزار تن نیز برای سیل‌زدگان استان مازندران در دستور کار اولیه این کارخانه است.

حسینی تصریح کرد: بنا به دستور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تا پایان ساخت‌وسازها مناطق سیل‌زده از کارخانه سیمان پویند گلستان سیمان به این مناطق ارسال می‌شود و احتمال افزایش این مقدار نیز وجود دارد.

وی گفت: این کارخانه سال 97 حدود 54 هزار تن سیمان برای سیل استان‌های خراسان شمالی و رضوی و مازندران اهدا کرده است.

مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان گفت: علاوه بر تخصیص بخش قابل‌توجهی از حجم تولید کارخانه، در حد توان ماشین‌آلات سنگین کارخانه را برای کاهش آسیب سیل در اختیار مسئولان شهرستان گالیکش قرار داده‌ایم و در حد توان به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های اقتصادی بنیاد مستضعفان در هر زمینه‌ای که مدیران ارشد این نهاد انقلابی ضرورت بدانند برای حل مشکلات منطقه کمک خواهیم کرد.

nilkooh3397 1

nilkooh3397 1

اهدای 500 تخته کیسه جامبو به سیل‌زدگان گلستان

مدیرعامل شرکت سیمان پیوند گلستان گفت: حسب نیاز شرکت آب منطقه‌ای گلستان، تعداد 500 تخته کیسه جامبو جهت مهار سیلاب در منطقه داشلی‌برون و اینچه‌برون توسط شرکت سیمان پیوند گلستان اهدا شد.

حسینی افزود: ارزش ریالی این کیسه‌ها حدود 400 میلیون ریال است.

nilkooh3397 1

nilkooh3397 1

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :