امام‌جمعه گالیکش گفت: راه شکست دشمنان قطع امید کردن از غربی‌ها است؛ تا زمانی که برخی مسئولین ما نگاهشان به غربی‌ها باشد نمی‌توانیم به این هدف بزرگ نائل شویم.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " حجت‌الاسلام سید محمد دلبری ضمن توصیه خود و نمازگزاران جمعه شهرستان گالیکش به رعایت تقوا الهی و ترک گناهان و محرمات گفت: سال جدید سال فرصت‌ها است نه تهدیدها در جامعه که عده‌ای به آن اشاره کردند.

وی افزود: مقام معظم رهبری امسال را به‌عنوان سال «رونق تولید» معرفی کردند و فرمودند همچنان مشکل اصلی کشور ما مسائل اقتصادی بوده و هست؛ مشکلات زیاد اقتصادی هم‌وطنان در اواخر سال گذشته داشتند که باید این نواقص برطرف شود.

خطیب جمعه گالیکش اضافه کرد: رونق تولید باعث ایجاد تحویل در بخشه‌ای مختلف، افزایش اشتغال، اصلاح نظام بانکی، افزایش ارزش پول ملی و توازن بودجه ای خواهد شد.

امام‌جمعه گالیکش گفت: برخی گویندگان و نویسندگان سال 98 را سال تهدیدها خوانده‌اند اما مقام معظم رهبری با آن مخالف هستند و فرمودند امسال به توفیق الهی سال فرصت‌ها و گشایش برای ملت ما خواهد بود.

وی تصریح کرد: جنگ امروز ما با دشمن جنگ اقتصادی است آن‌ها ما را در شرایط کنونی اقتصادی قراردادند؛ این را همگان بدانند که ما باید در این جنگ دشمن را شکست دهیم و به توفیق الهی آن‌ها را شکست خواهیم داد.

حجت‌الاسلام دلبری افزود: راه شکست دشمنان قطع امید کردن از غربی‌ها است؛ تا زمانی که برخی مسئولین ما نگاهشان به غربی‌ها باشد نمی‌توانیم به این هدف بزرگ نائل شویم.

وی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: به مردم گزارش دهند چه اقداماتی مقابل دشمنان انجام داده‌اند و در مقابل بدخواهی دشمنان چند قانون تصویب کرده‌اند.

امام‌جمعه گالیکش با اشاره به اینکه برخی به دنبال ترویج فرهنگ غربی و پمپاژ سبک زندگی غرب در جامعه ما هستند تأکید کرد: مردم و جوانان انقلابی ما نخواهند گذاشت حرف تقی زاده‌های جدید در ایران به کرسی بنشیند.

خطیب جمعه گالیکش گفت: علت بسیاری از مشکلات کنونی جامعه آن است که برخی از مسئولین رفتند و با غربی‌ها نشستند و به آن‌ها اعتماد کردند؛ رهبری بارها و بارها تذکر دادند، تبیین کردند، اما برخی مسئولین به لبخند غربی‌ها خوشحال شدند و به آن‌ها اعتماد کردند و این‌همه مشکلات را برای کشور و مردم به وجود آوردند، البته این مسئولین متوجه اشتباه خود شدند که امیدوار هستیم در ادامه کار خودشان را نشان دهند.

حجت‌الاسلام دلبری اظهار داشت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید کار جهادی و انقلابی انجام دهیم؛ تنبلی و تن‌پروری را کنار بگذاریم، از نیروهای جوان متخصص استفاده کنیم و این‌ها را به کار ورود دهیم.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری گفت: همان‌گونه که جوانان و امام آمدند و در اول انقلاب گام اول را درست و صحیح برداشتند امروزه هم جوانان باید در مسیر محقق شدند گام دوم انقلاب همان گام را در همان راه و با همان هدف دنبال کنند.

به گفته وی، برای نیل به این هدف باید به داشته‌های خود اعتقاد داشته باشیم، دشمنان را خوب بشناسیم و بر مبنای وحدت حرکت کنیم و از دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و اختلاف‌برانگیز هم بپرهیزید.

امام‌جمعه گالیکش افزود: راهکار این قضیه این است که نگاه به درون کشور از سوی مسئولین، قطع امید کردند برخی از مسئولین از غرب و غربی‌ها و اتحادیه اروپا، استفاده از ظرفیت بسیج و بسیجیان و همه باید حول محور ولایت درحرکت باشیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :