رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان‌های شرق گلستان از آمادگی بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان شهرستان گالیکش خبر داد و گفت: امامزاده سید حسن (ع) کیارام، امامزاده جعفر (ع) لیرو و تکیه بابا پاسنگ بالا آماده استقبال از گردشگران روز طبیعت است.

به گزارش " پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه " جعفر ذوبی‌سرابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه با اشاره به اجرای موفق طرح آرامش بهاری در شهرستان‌های شرق استان گلستان، اظهار کرد: به لطف خدا و به همت پرسنل اداره اوقاف و امور خیریه و همچنین خدام و هیئت‌امنای بقاع متبرکه و آستان مقدس امامزادگان برنامه‌های طرح آرامش بهاری از قبل از نوروز تا به امروز به بهترین نحو اجرایی شده است.

وی بابیان اینکه اجرای طرح آرامش بهاری در هشت بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان شرق استان در کنار سه ایستگاه نوروزی در این منطقه با استقبال مردم روبه‌رو شده است، افزود: حضور مشاوران وقف، مبلغان بومی و اعزامی از قم و غرفه‌های کودک از بخش‌هایی بود که بیش از همه توجه مردم را به خود جلب کرده است.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شرق استان گلستان با تأکید بر اینکه طرح «آرامش بهاری» و پذیرایی از زائران، مجاوران و مسافران تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: به همین منظور فردا و در روز طبیعت نیز بقاع متبرکه و آستان امامزادگان شرق استان پذیرای مردم عزیز خواهد بود.

ذوبی‌سرابی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته بیشترین استقبال در روز طبیعت از بقاع متبرکه به‌ویژه بقعه خالد نبی در شهرستان کلاله صورت گرفته است، گفت: در سال گذشته به علت ازدحام و استقبال بی‌نظیر مجبور به اعلام پر شدن ظرفیت نیز شدیم.

وی بابیان اینکه فردا هشت بقعه متبرکه و آستان مقدس امامزادگان شرق استان گلستان آماده میزبانی مردم در روز طبیعت هستند، اضافه کرد: امامزاده سید حسن (ع) کیارام، امامزاده جعفر (ع)، امامزاده موسی (ع) بازگیر، امامزاده عبدالله کلاله، تکیه بابا پاسنگ بالا، بقعه بی‌بی سکینه خاتون قلعه قافه، بقعه بی‌بی حلیمه و بی‌بی سکینه گوگل و بقعه خالدنبی (س) در کلاله این هشت بقعه متبرکه هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو

روز : ماه : سال :